Wpis z mikrobloga

Jakie auto byście wybrali, gdyby brać pod uwagę następujące wymagania:

1) system audio
2) wygoda przy długich dystansach
3) wygoda foteli na długim dystansie
4) cisza w aucie
5) radość z jazdy

Budżet 200 - 350 tys. zł. Bez konkretnego modelu. Sedan lub SUV (choć nie lubię suvów, ale to może moje uprzedzenie niepotrzebne?) Co byście kupili, gdybyście mieli taki budżet i właśnie takie priorytety jak podałem.

Ograniczyłem do 4 marek:
lexus, mercedes, volvo, bmw

audi odpada :) nie lubię
a może dodać citroena? słynie z komfortu..

#motoryzacja #lexus #volvo #bmw #mercedes #citroen

Które auto najlepiej spełnia powyższe kryteria?

  • Lexus 35.8% (64)
  • Volvo 31.8% (57)
  • Mercedes 12.3% (22)
  • Bmw 20.1% (36)

Oddanych głosów: 179

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: lexus mało radości z jazdy chyba że rcf
volvo jak wyżej bez chyba że
mercedesy się psują jak cholera (pierdoły, nie silniki)
wiec zostaje bmw
x6 i x4 z tymi nowymi światłami z tyłu jest brzydkie jak brzydki garbaty
x3 ładne, 3 ładne, 4 bym brał jakbym nie miał rodziny (poprzednią gen na wypasie, ale obecna nie taka zła jak jest tablica na bobrze). 8 to marzenie, ale ja
  • Odpowiedz
  • 2
@saviola7: masaże, wentylowanie, ogrzewanie, android auto, jakość autonomicznej jazdy, tempomat, jakość klimatyzacji, sterowanie systemem multimedialnym, jakość kierownicy, ogrzewanie itp, czy kierownica mięsista, jak nisko wysyko można ustawić fotel, mam 181 cm, więc czy się zmieszczę itp. Mam nadzieję, że wyjaśniłem :)
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: bierz bmw z komfortami. Czyli musisz się ograniczyć do serii 5 lub x5 i wyżej. Ugadaj się z salonem i weź auto na weekend z dobrą specyfikacją.
Za 350k spokojnie z takimi parametrami kupisz 5. Natomiast x5 może być gorzej.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztan00: Gdybym miał wybierać tylko oczami, to tak wybrałbym ją. Ale czy aspekty w moim poście się zgadzają i są lepsze/na poziomie konkurencji? 159 jedne z najpiękniejszych aut jakie zrobiono imho.
  • Odpowiedz
Gdybym miał wybierać tylko oczami, to tak wybrałbym ją. Ale czy aspekty w moim poście się zgadzają i są lepsze/na poziomie konkurencji? 159 jedne z najpiękniejszych aut jakie zrobiono imho.


@pearl_jamik:

Mam bezpośrednie porównanie z BMW serii 3, tym najnowszym (nie pamiętam oznaczenia) oraz z Volvo S60, też najnowszym. W Mercedesach tylko siedziałęm, bo ten cygański design wnętrza mnie odrzuca. Jedynie audio nie mogę porównać, bo nie słucham w aucie, wiec u siebie mam podstawowy zestaw. Ale wiem, że można dostać audio Harmann Kardon i jest on raczej w większości egzemplarzy. Multimedia są trochę niedzisiejsze, ale działają, nie wieszają się i nie zamulają. Dla mnie to nie problem, bo i tak rzadko
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: system audio najlepszy ma Lexus z Mark Levinsonem, ale jesli celujesz w sedana to w europie jest tylko Lexus ES a on ma dosc sredniawe osiagi, chyba ze radosc z jazdy chodzilo o komfort :P
  • Odpowiedz