Wpis z mikrobloga

Cześć
Miałem sytuacje w której wynajmowałem pokój na airbnb, w Czechach. Była dość duża burza i wichura w której kawałek plastiku urwał się od okna. Po wymeldowaniu dostałem informacje od właściciela z ta informacja, zdjęciem złamanego plastiku i wycena na 800 złotych do zapłaty, co jest śmieszne.
Napisałem w tej sprawie do airbnb, przedstawiłem swoją wersje, dodatkowo ten pokój wciąż był cały czas dostępny żeby go zarezerwować już na drugi dzień, w dodatku u właściciela mieszkania widniały opinie w których ludzie pisali ze ten Pan urządza sobie remonty kosztem wynajmujących. Sprawa została rozpatrywana przez airbnb i dziś dostałem decyzje ze muszę zapłacić z linkiem do wpłaty
Moje pytanie brzmi, co jeśli nie zapłacę? Jakie jest inne wyjście z tej sytuacji, dodam tylko ze płatność była przez applepay. #airbnb #booking #wakacje #podroze #naciagacze #pomocy #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
Moje pytanie brzmi, co jeśli nie zapłacę? Jakie jest inne wyjście z tej sytuacji


@miooo: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail...
  • Odpowiedz
@miooo: napisz im oficjalne pismo, że niczego nie płacisz i zapraszasz do sądu. Odepnij karty i zapomnij o temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz