Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zostalem wychowany przez matke zeby nie ufac kobietom, nie miec z nimi dzieci, nie brac slubu. Ciekawe podejscie co? Niestety tez wpoila mi zeby nie zadawac sie z dziewczynami o nizszym statusie spolecznym ode mnie. Kiedy spotykam sie z lekarka to jest zachwycona ale kiedy z dziewczyna pracujaca na produkcji, nie daj boze z Ukrainka to koniec swiata. Oczywiscie nie obchodzi mnie jej zdanie ale zostalem w ten sposob wychowany i czuje wstyd spotykajac sie z kims takim, a podbudowuje swoja samoocene dziewczynami z "wyzszej polki". Ostatnio dlugo juz seksu nie uprawiam, choc mam powodzenie ale zadna z dziewczyn nie byla na odpowiednim poziomie w mojej glowie. Uwazam ze to jest niezdrowe zeby w ten sposob oceniac ludzi ale to nie moja wina. Z dziewczyna ktora pracuje na kasie w biedronce ciezko bylobymi pojsc do lozka, czulbym wstyd przed samym soba. Uwazacie ze to chore?
#zwiazki #rodzice #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy to chore?

  • Tak 68.1% (98)
  • Nie 31.9% (46)

Oddanych głosów: 144

  • 13
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Moja matka tez mi mówi abym nigdy nie brał „HIVinki” - tak, tak na nie gada i przez to tez bym się z żadna nie związał. Ale Azjatkę bym jakaś chciał, zwykle to są wykształcone i pracowite dziewczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


·
  • Odpowiedz