Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie:

dziwkowato

A co mają paznokcie do rozwiązłości seksualnej XD Btw. to nic złego uprawiać s--s wtedy kiedy się chce i z kim się chce. To jest potrzeba jak każda inna i nie ma co się powstrzymywać od jej zaspokajania tylko dlatego, że jakieś zjeby x lat temu sobie wymyśliły "brzydkie słowa" na kobiety, które to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asmodeus666:

To jest potrzeba jak każda inna i nie ma co się powstrzymywać od jej zaspokajania tylko dlatego, że jakieś zjeby x lat temu sobie wymyśliły "brzydkie słowa" na kobiety, które to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pewnie- każdy z każdym, nie uznawać norm, prawdziwy dziwkostan stojący na burdelach, bez zahamowania. A jak chłop się spuści to tabletka albo skrobanka żeby się pozbyć purchlaka- ja mam
  • Odpowiedz
@tellet: No i co w tym złego? Oprócz tych chorób, oczywiście, przed którymi można się skutecznie zabezpieczyć. No i burdele by miały mniej klientów, gdyby kobiety nie musiały się ograniczać z ilością partnerów, żeby nie być nazywane dziwkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@El_Trufel: A gdzie ja pisałem o ćpaniu i chlaniu? XD Samokontroli też nie neguję, wszystko w granicach rozsądku, ale żeby kogoś wyzywać za zaspokojanie swoich potrzeb, jeżeli nikomu tym krzywdy nie robi, to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może niech każdy sobie robi, co uważa w łóżku, a osoby niebiorące w tym udziału niech się nie interesują tym niepotrzebnie, bo to nie ich sprawa
  • Odpowiedz