Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem w tym uniwersum na mega uznanie zasługuje goblin. Kiedy jedni się tłumaczą, żalą i ściszanie telewizora podnoszą do rangi projektu on #!$%@? któregoś busa, zatrudnia kolesia, dba o dobry wygląd, jedzie na wakacje jak cywilizowany czlowiek z ładną dziewczyną u boku. Jak jeszcze skonczy ze swoim "panie goblin", #!$%@?ąca momentami manierą mówienia i humorem wujka z wesela to chapeau bas.
Bez dotacji, narzędzi taty i jego garażu.
#odyn
  • 6
@aloz: Mnie irytują te jego smieszki. Koleś ma jakieś zapędy żebracze, chodzi po wyprzedażach garażowych i zbiera śmieci zostawione przez tubylców.
via Wykop
  • 1
@Mooher: No bywa irytujący ze swoim HYHYHYHY I PANIE GOBLIN ale czy zapędy żebracze? Może zbieracze ale czy to w sumie cos złego? W dużej mierze wyposażył sobie warsztat z wyrzuconych rzeczy które działają i daje im drugie życie. Ekologiczne i ekonomiczne. Ciekawe tylko jak z jakością jego busów ale pracowitości odmówić mu nie można.
@aloz: czasem goblina nie jechali na wykopie jakiś czas temu za to że zbiera śmieci, stracił dom, prace, dziewczynę? xDD
a jednak sie mylili albo ja nie zrozumiałem żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie oglądam Goblina ale tak mi sie coś skojarzyło xDD
@aloz: No z tych bardziej ogarniętych z uniwersum, ciągnie projekty do końca, np. zbieranie drobnych + późniejsza impreza, budowa kamperów czy rozkręcanie biznesu. Na boku też brał czy nadal bierze jakieś dorywcze prace. Ogólnie spoko, ale ma manie zbieractwa, stara skrzynka za funta czy każda podkładka może się przydać. Do tej pory nie wiem gdzie to trzyma. xD No i czasem potrafi #!$%@?ć z jakimś tekstem typu „niech hejterzy mnie pocałują