Wpis z mikrobloga

Jakie problemy on możesz mieć jesteś jeszcze dzieckiem, jakie problemy możesz mieć jesteś tylko i gadasz głupoty ja to mogę mieć problemy ale nie ty, naczytałeś się w internecie i gadasz głupoty... Dlaczego nic nie mówiłeś? Przecież wiesz że byśmy ci pomogli, zawsze będziemy cię wspierać... Co ty za bzdury gadasz, znowu się naczytałeś w internecie, nie ma czegoś takiego to przez chorobę tak mówisz i nie jest to prawda, nie rób nam tego wiesz jak my się czujemy nie rób nam tego, co ludzie powiedzą? Chcesz dostawać #!$%@? jak wyjdziesz z domu i żeby się z ciebie śmiali?... Tak ja też nei rozumiem, daliśmy mu wszystko, jedzenie, dach nad głową i byliśmy dla niego i wspieraliśmy go cały czas, na prawdę nie wiem czemu on to zrobił... Tak ubierz coś ładnego i czarnego, tak o 12 na Grębałowie, tak dalej nie rozumiem dlaczego nam to zrobił...
  • 4
@szzzzzz: Nie wiem czy to buta i ego dawnego pokolenia, bo jak pytałem o to znajomych to 17/20 mi potwierdziło że to wypisz wymaluj ich starzy. A może to przypadek i ich strach przed zburzeniem ich idealnego świata, nie wiem sam ()
@szzzzzz: Szkoda mordzia strzępić ryja bo to boli jak ktoś cię zlewa tylko dlatego że masz tyle lat, albo nie znają tego o czym mówi i im to nie pasuję do ich wersji świata. Aż przypomina jak chciałem się pobawić jak wszystkie dzieciaki na podwórku i że chyba mam prawo do zabawy to on powiedział że na razie to ty nie masz żadnych praw XD A potem masz upośledzonego syna upss