Wpis z mikrobloga

Czy ja mam jakieś odczucie czy się mylę

jakaś żadna gra po #gtav mnie nie zachwyciła, by zagrać dłużej niż 2h
w zasadzie żaden serial na #netflix mi się nie podobał
programy w telewizji tradycyjnej są jakieś oklepane, mdłe bez wyrazu i mało ciekawe
piosenki też takie na posłuchanie przez parę dni a potem koniec.

Czy popkultura taka się zrobiła nijaka czy coś jest ze mną nie tak i #starosc idzie

#pytanie #muzyka #film #seriale #gry #telewizja #pytanie
Lukardio - Czy ja mam jakieś odczucie czy się mylę

jakaś żadna gra po #gtav mnie nie...

źródło: 1399104348_sl7phk_600

Pobierz

Czy masz wrażnie żę gry, filmy, muzyka, seriale są jakoś mało pociągające?

  • tak 22.9% (19)
  • jeszcze jak 16.9% (14)
  • po części tak 21.7% (18)
  • raczej nie 12.0% (10)
  • nie 24.1% (20)
  • Nie wiem / nie mam zdania 2.4% (2)

Oddanych głosów: 83

  • 6
  • Odpowiedz
@Lukardio: Nie sugerować się tym, co obecnie przez media ma pompowany balonik, bo potem okazuje się, że po 2 miesiącach każdy ma w dupie Oppenheimera i Barbie. Kanały YT tylko podsycają w ludziach FOMA, aby wszyscy zgodnie jak NPC oglądali potężne premiery, a producent mógł zarobić.
  • Odpowiedz
@Lukardio: musisz wyjść ze swojej strefy komfortu. Jak zaczyna cię nudził muzyka to puszczaj losowe playlisty z innych gatunków niż słuchałeś do tej pory. Nudzą cię seriale/filmy/YouTube? Pewnie oglądasz rzeczy o podobnej tematyce. Zamiast dramatu wojennego puść sobie komedie z Sandlerem. Gierki to samo, grasz w AAA? To może ogarnie jakiegoś indyka. Lubisz GTA? To może sprawdź jakiegoś rogala typy FTL lub Slay the Spire. Możesz tez poszukać innych zajęć,
  • Odpowiedz
@Lukardio:
1. Moim zdaniem masz trochę taki problem którego ja również na przykład mam cykliczny nawrót co jakiś czas, czytaj : jesteś tak przesiąknięty tym wszystkim przez różne zewnętrzne bodźce, że Cię to po prostu nudzi oraz wpadasz w taki swojego rodzaju marazm i stagnację, ale robisz sobie trochę przerwy od tego wszystkiego i jest znowu normalnie.
2.

Czy popkultura taka się zrobiła nijaka czy coś jest ze mną nie
  • Odpowiedz
@Lukardio: 3. Wiem, że to może zabrzmieć wręcz nawet bardzo utopijnie dla niektórych osób, ale świat który znaliśmy wszyscy jeszcze w czasach premiery gta5 obecnie nie istnieje, bo tak bardzo wszystko się zmieniło przez te 10 lat.
  • Odpowiedz