Wpis z mikrobloga

@BlackLady69 Od dawna już nie łażą, teraz stawiają kioski z ulotkami i gazetkami i nękają ludzi na chodnikach. Pewnie dostali po ryju gazem nie raz dla tego już nie chodzą po domach XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kikiton akurat jestem pod nowym adresem, był ktoś pierwszy raz od nich, ale odrazu powiedziałam, że w żadnego boga nie wierzę. Na szczęście starszy Pan pożyczył miłego dnia i cisza :D więc myślę,że na tym się skończy
  • Odpowiedz
  • 34
@BlackLady69 Ja zawsze jak mnie zaczepiali to zaczynałem mówić jakieś wymyślone słowa brzmiące jak te z bliskiego wschodu, na koniec mówiłem Allah Akbar i kończyłem gestem poderżnięcia gardła, nie było mocnych, każdy #!$%@?ł XD
  • Odpowiedz
@kikiton: pro tip: Wystarczy im powiedzieć, że kiedyś byłeś jehową lecz zrezygnowałeś. Jehowi mają zakaz jakiegokolwiek kontaktu z osobami porzucajace ich wierzenia, więc już nie będą Ciebie nachodzić.
  • Odpowiedz
Ostatnio jechóweczka dzwoniła do mnie domofonem, pytała czy czytanie biblii jest ważne. Przyznałem jej rację bo właśnie dzięki temu stałem się ateistą. Nie chciała podjąć tematu :(, a miałem chwilę czasu na rozmowę.
  • Odpowiedz
@kikiton: Nie chodzili bo mieli zakaz „głoszenia od domu do domu” na czas pandemii. Zebranek tez nie mieli na salach, tylko na Zoomie. Teraz wraca „normalność” u nich i znowu głoszą.
Protip jak chcecie się ich pozbyć: powiedzcie, ze jesteście wykluczeni albo lepiej, ze jesteście odstępcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz