Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: nie chodzi o Ciebie. 35€ za 200g #!$%@? zapłaciłem na lotnisku w Chania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Coś mi świtało że Donia to nie jest greckie imię, a te spódnice też bardziej na cygańskie wyglądały. Ech, dorosłość.
@asdfghjkl: nie no, dzwoniło dzisiaj do mnie dwóch dżentelmenów, że są z międzynarodowego biura śledczego i na moje id zostały w Polsce wynajęte samochody, w których znaleziono 22 tony (xD) kokainy i 44 tysiące euro w gotówce xD
Pan dzwoni z Warszawy, całość jak był łaskawy mnie poinformować jest finansowana z funduszy naszego ministerstwa sprawiedliwości ale nie ma infolinii po polsku, a dzwoni tylko dlatego, żeby mnie uchronić przed aresztowaniem xD
@asdfghjkl: 44k€ to chyba nawet legalnie mogę przewieźć przez granicę w Schengen. Nic to, jutro rano na olx pojawi się ogłoszenie pewnego Marko - pracownika międzynarodowej korporacji, który właśnie odchował dziecko i chętnie pozbędzie się za darmo wózka dziecięcego 3w1 marki Cybex i fotelika dla dzieci( ͡° ͜ʖ ͡°)
Marko zaznaczy w ogłoszeniu, że pracuje z domu i można śmiało dzwonić w ciągu dnia( ͡° ͜