Wpis z mikrobloga

To mój jeden z ostatnich wpisów na wykopie w lipcu. Generelanie to mieszkam w przyczepie na Dominikanie, pieniądze dlatego bo znaczną większość ciężko pracowałem i wegetowałem w małym pokoju na obrzeżach miasta kupując jedzenie na promocji, miałem też bardzo dużo szczęścia bo zainwestowałem kilkaset złotych w #kryptowaluty w czasach kiedy znaczna większość ludzi o tym nie słyszała, też na akcjach mam sporą część pieniędzy ale nie o tym jest wpis! Postanowiłem zazmieszkać w przyczepie na Dominikanie by być szczęśliwym i wolnym człowiekiem oczywiście nie mam zamiaru mieszkać tam całe życie. Chce też zwiedzić w najlepszym przypadku całą ameryke łacińską, zaletami mieszkania na Dominikanie to jest to że ludzie tu są pozytywni wyluzowani, jest to seksualny raj, ceny są niskie, oraz są tu dobre cygara, rum i #marihuana Dużo ludzi myśli że te moje wpisy to fake ale nie! Kraje w których chciałbym również spędzić dużą część swojego życia to Kolumbia, Jamajka, Brazylia, oraz Urugwaj #swiat #seks #wychodzimyzprzegrywu #podrozujzwykopem #mieszkanie oraz dla #przegryw i #wychodzimyzprzegrywu spełniajcie swoje marzenia!!
  • 3