Wpis z mikrobloga

@CeZ_: boxer to idealny bait na takich idiotów. Jak troglodyci widzą boxera to nie mogą się powstrzymać żeby sprawdzić kto najmocniej bije. Walą jakieś nietechniczne weselniaki byle większe #!$%@?ęcie było i tak się kończy xD
  • Odpowiedz
@CeZ_: XDDD jaki baran xD, ciekawe czy to nie beit, jeżeli nie to pewnie nie zawalczy na 19, a miał się bić xd, mówił coś na story ile przerwy od treningów? bo zablokował mnie, a ciekawi mnie czy gadał coś, że i tak się bije czy wypadła mu walka xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
mówił coś na story ile przerwy od treningów?


@Legit_Info_12: powiedzial ze 2 tygodnie przerwy, wiec teoretycznie na 19. by zdazyl, ale FA#2 jest na tyle blisko, że pewnie Fame by wolał przełożyć jeżeli w ogóle był brany pod uwagę
  • Odpowiedz
@CeZ_: Wydaje mi sie, ze jak ma walczyc na Fame;ie nastepnym to na luzie wyjdzie, na ostatniej walce z paprykosem mowil ze, mial cos z kolanem i trenowal tylko kilka tygodni do walki wiec raczej wyjdzie
  • Odpowiedz
@gsl7: Nie wiem czy wiesz ale właśnie takie nietechniczne weselniaki gdzie wchodzi się całym ciałem dają największy wynik
  • Odpowiedz
@CeZ_ Do czego on się jeszcze posunie, żeby zyskać trochę rozgłosu...

@revin: A to nie jest tak, że to są pchane ciosy, które są słabsze od tych wyprowadzanych z biodra?
  • Odpowiedz