Wpis z mikrobloga

@arkan997 @NieoryginalnyNick @NogaOdStolu @haabero : Dobra, to skoro mowa o dziwnych youtubowych fuckupach, to wrzucę tu swoje wypociny, na które nikt do tej pory nie potrafi mi odpowiedzieć. Może Wy?

Zauważyłem jakiś rok temu, że korzystając z playlist, youtube czasami wpada mi w taką dziwną pętlę utworów, które powtarza w kółko.
Przykładowo, gdy na własnej playliście włączam odtwarzanie losowe i daję PLAY, to leci sobie jakiś randomowy utwór,
  • Odpowiedz
@arkan997: Nie używam strzałek, bo jakiś geniusz zaprojektował na moim dellu pg up nad lewą strzałką i pg down nad prawą. Chcę przewinąć do przodu, omyłkowo wciskam pg down, i wracam o kilkadziesiąt sekund w tył...
  • Odpowiedz
@arkan997: Jeszcze bardziej wkurza jak na przeglądarce szukasz coś na allegro i wybierzesz cena od najniższej lub popularność największa i chcesz zacząć scrollować w dół i ci zmienia sortowanie na trafność i cię cholera bierze bo trzeba kliknąć jeszcze raz myszką obok w tło (°°
  • Odpowiedz
@NogaOdStolu:
do tego
K pauza
, klatka do tyłu (na pauzie)
. klatka do przodu (na pauzie)

Jak wam się wydawało że przez ułamek sekundy coś widzieliście to na youtube to łatwo wyłapać.
  • Odpowiedz
i właśnie dlatego ja używam J i L do przewijania filmów na yt, polecam każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NogaOdStolu: to o 10 sek przesuwa, a strzałka o 5 sekund. Czasami 10 sek to za dużo i wtedy korzystasz ze strzałki.
  • Odpowiedz
@gedzior84: czasami mam tak, że odtwarzają mi się tylko 2 wideo zapętlone. Włączam jeden, potem odpala się automatycznie następny, potem ten pierwszy i potem widzę, że w kolejce znów jest ten drugi. Ten błąd występuje w normalnym odtwarzaniu, tj. bez playlist.
  • Odpowiedz