Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 nadałem uprawnienia aplikacji publiczne/prywatne, cokolwiek miałoby to znaczyć. Z poziomu gry mogę zapisywać tylko w folderach których nazwa jest inna niż nazwa scenariusza, inaczej wyskakuje błąd. Nawet sam próbowałem stworzyć folder i nazwać go od scenariusza, ale nie ma znaczenia dla gry, bo nie chce w nim zapisywać.

Czy Heroes 3 ma jakieś pliki cache albo coś co mogę wyczyścić żeby to naprawić? Gram z dodatkiem Hota
Czy Heroes 3 ma jakieś pliki cache albo coś co mogę wyczyścić żeby to naprawić? Gram z dodatkiem Hota


@Borealny: nie wiem co ci mam odpisać. Dosłowne rozwiązanie to nadanie sobie uprawnień rekurencyjnie w katalogu, a ty dalej pytasz jak to zrobić.

Inna opcja to zainstaluj sobie grę np w katalogu użytkownika.

Może też być ewentualna opcja (choć nikła), że jakiś #!$%@? antywirus ci blokuje zapis do katalogów z scenariuszami bo
@Kryspin013 dodałem do wyjątków w defenderze ale to raczej nie to. Nadanie uprawnień chyba też nie, bo mogę zapisać w folderze obok. Będę próbować dalej


@Borealny: co to znaczy, że możez zapisać w folderze obok? xD

Ty masz sprawdzić czy masz zapis do folderów z kapmanią bez uprawnień admina.
@Kryspin013: na przykładzie ostatniej mapy, nie można zapisać w folderze (C:\GOG Games\HoMM 3 Complete\Games\Illusion world III), ale jak utworzę folder obok z nazwą inną niż nazwa scenariusza (C:\GOG Games\HoMM 3 Complete\Games\Illusion world 3), to już można.

Poprzenim razem myślałem że chodziło o jakieś znaki specjalne w nazwie mapy, ale to raczej nie to. Może coś popsułem jak sobie podmieniłem mapy na inne w folderze "Maps". Może jakieś mapy z podstawowej gry