Wpis z mikrobloga

@RafiRK to jest wersja z tygodniem, ale dziś już też czytałem z poprzednim dniem. Spróbuję znalezc to potem w historii przeglądania, teraz z kom nie mam czasu
Powinni usunąć tego twitta. To wszystko.

Po prostu żeśmy oszukali co najmniej 1 mln ludzi. Spoko nie ma problemu. Cała prawda całą dobę.

W reportażu jest, że poczuła się psychicznie i fizycznie źle

A wywiadzie dla GW Joanna twierdzi że poczuła tylko pewien lęk. Ale wypiła wino i obejrzała serial na Netfilksie i jej zaczęło przechodzić. O żadnym problemie fizycznym nie ma tam słowa. Zniknęło też to rzekome krwawienie które miała mieć
A wywiadzie dla GW Joanna twierdzi że poczuła tylko pewien lęk. Ale wypiła wino i obejrzała serial na Netfilksie i jej zaczęło przechodzić. O żadnym problemie fizycznym nie ma tam słowa. Zniknęło też to rzekome krwawienie które miała mieć jak informował reportaż TVN24. W wywiadzie dla Gw już o tym nie wspomina. Zresztą dziwne żeby je miała skoro od rzekomego zażycia tabletki minął tydzień.


to nie do końca tak jest, jeśli to
więc tu akurat to byłoby wiarygodne.


@000loki: W wywiadzie dla GW z wczoraj Pani Joanna stwierdziła wyraźnie: "nie miałam żadnych powikłań związanych z aborcją". Więc tu bez wątpienia zaszła zmiana w wersjach wydarzeń.
@Thorkill:

https://oko.press/czulam-jakby-policjanci-mnie-gwalcili-pani-joanna

A wywiadzie dla GW Joanna twierdzi że poczuła tylko pewien lęk.

Wszystko się zgadza z reportażem. Nie tyle lęk, tylko atak paniki, cytat:

Miałam problemy z oddychaniem, byłam pełna lęku.


Ale wypiła wino i obejrzała serial na Netfilksie i jej zaczęło przechodzić.

Kłamstwo lub brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Cytat:

W momencie silnego lęku najpierw chciałam się uspokoić. Odpalić głupi serial [...] Kiedy nie udało mi się uspokoić samej,
@RafiRK:

Krwawienie to nie komplikacja.

No a co to niby jest? Kobieta tydzień krwawi z pochwy po aborcji i to niby nie jest komplikacja? .W dodatku potem mówi że lekarzowi "nie zgłosiła żadnych problemów ginekologicznych". Czyli jej de facto nic nie było fizycznie, tak mam to rozumieć?

To się nie wyklucza.

Oczywiście że się wyklucza.
A tak na koniec bo nie chce mi się tego dalej ciągnąć .Dajesz wywiad z oko,
@Thorkill:

No a co to niby jest? Kobieta tydzień krwawi z pochwy po aborcji i to niby nie jest komplikacja?

Spodziewany wynik aborcji farmakologicznej.

Oczywiście że się wyklucza.

Nie.

Dajesz wywiad z oko, a ja daje wywiad z GW

Daj link do wywiadu z GW. Nie mogę znaleźć.

Babka w każdym wywiadzie mówi trochę co innego.

Jakieś przykłady poparte źródłem?