Wpis z mikrobloga

Hej,

Zostało mi kilka rzeczy na sprzedaż:

1. Arquiste Sydney Rock Pool - fajny letniaczek, kokosowo-morsko-drzewny - 5ml minus psik testowy - 37 zł (najtaniej to ok 8,65 zł za ml, u mnie jest za 6,8 zł)
https://www.fragrantica.com/perfume/Arquiste/Sydney-Rock-Pool-53078.html

2. Giorgio Armani Eau De Nuit Oud - jak dla mnie jedna z najlepszych róż w perfumach, nawet w tym wydaniu osobiście mi najbardziej pasuje, ale przy obecnej kolekcji i patrząc na to, co noszę przez kilka lat tego nie zużyję :( - ok 8 ml - 43 zł (chodzi ml po 8-9 zł, na perfumehub wychodzi 12 zł, sprzedaję za 5 zł/ml bo sam za mniej więcej tyle kupowałem)
https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Armani-Eau-de-Nuit-Oud-38548.html

3. Elementals Water - letni, ziołowy w stylu GiTa zapach (niektórzy mówią, że Cool Water, ale ten ostatni pachnie mega chemicznie w porównaniu z "Water"); wodorosty kojarzą mi się tutaj bardzo mocno z Bvlgari Pour Homme - 15 ml minus psik testowy - 80 zł (najtaniej jest za 7,5 zł/ml, sprzedaję w cenie 5,33zł/ml; co więcej - nie jest to w dekancie, a w mini flakonie z atomizerem, od producenta!)
https://www.fragrantica.com/perfume/Elementals/Water-54571.html

Jakby ktoś szukał, to mam też Bvlgari Man Wood Neroli, ok 88 ml, puszczę za 230 zł . Bardzo lubię ten zapach, ale mam za dużo zapasów, a w tym roku użyłem go tylko raz i nie wiem, kiedy wypsikam zapasy :/

Wysyłka OLX/Inpost/Orlen

#perfumy
  • 2