Wpis z mikrobloga

Ale bagno wokół tej sprawy w #poznan
Strzelec kandydował kiedyś z list Korwina, kilka lat później miał Trzaskowksiego na profilowym na fb, popierał dostęp do broni - wstrętny korwinista, tfu na broń palną

Zamordowany kandydował kiedyś z list Korwina, popierał dostęp do broni - ofiara nazizmu i incelizmu

Może to jednak nie poglądy polityczne i broń zabija, tylko to, że jakiś debil postanowił zastrzelić szczęśliwego człowieka z chorej zazdrości, starając się przy okazji zniszczyć życie dziewczyny?

Onet chyba powinien napisać "korwinista zginął z rąk korwinisty"

#onet #bron #afera
Shatter - Ale bagno wokół tej sprawy w #poznan
Strzelec kandydował kiedyś z list Korw...

źródło: temp_file1442529156728873431

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: Konfa popiera przede wszystkim Polskę i Polaków, a nie Ukraińców, bo oni mają od tego swój własny kraj, żeby ich wspierał i dawał im zapomogi czy socjale. Oczywiście w żadnej mierze konfederacja i jej zwolennicy nie popierają Rosji i trzeba byc kompletnym ignorantem, żeby myślec inaczej. (Zaraz wleci argumentum ad korwinum, który chce żyć z sensacji i głoszenia kontrowersyjnych poglądów)
A mnie dużo bardziej przekonuje to, że był za
  • Odpowiedz
A mnie dużo bardziej przekonuje to, że był za PO, o czym świadczą jego profilowki od 2020 roku.


@Glikol_Propylenowy: czy jednak masz fejsa, tak? To która profilówka miała logo PO?

Konfa popiera przede wszystkim Polskę i Polaków, a nie Ukraińców, bo oni mają od tego swój własny kraj, żeby ich wspierał i dawał im zapomogi czy
  • Odpowiedz
Jakieś uprzedzenia?


@Glikol_Propylenowy: Nie ukrywam, że jestem szowinistą kulturowym. To nie znaczy oczywiście, że #!$%@? się do murzyna (przeciwnie, bardzo lubię czytać o historii Afryki i toczę w obronie ich historii gównoburze z narolami oraz uważam że USA musi zapłacić za niewolnictwo czarnoskórych), ale robienie #!$%@? z logiki że Olisadebe lub Braun są polakami jest po prostu dla mnie w #!$%@? zabawne.
  • Odpowiedz
robienie #!$%@? z logiki że Olisadebe lub Braun są polakami jest po prostu dla mnie w #!$%@? zabawne.


@pogromca_krasnali: robienie #!$%@? z logiki, to dawanie sobie różowego paska na wykopie i pisanie w formie męskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mają obywatelstwo? Więc są Polakami, dziękuję, dobranoc.
  • Odpowiedz
Igor Isajew też jest Polakiem? Stefan Bandera też był Polakiem?


@pogromca_krasnali: Tak, tacy sami jak Mikołaj I Romanow, nie rób #!$%@? z logiki, mówię o niepodległej RP od 1989r. Z resztą podane przez ciebie wyżej osoby nie reprezentowały polskiej kultury, więc odpadają z urzędu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, tacy sami jak Mikołaj I Romanow, nie rób #!$%@? z logiki, mówię o niepodległej RP od 1989r.


@Glikol_Propylenowy:

Igor Isajew jest obecnie żyjącym obywatelem RP, ma obywatelstwo chyba od paru lat, Stefan Bandera był obywatelem II RP która była niepodległa.

Robisz #!$%@?ę z logiki w oparciu o swój brak wiedzy.
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: O obywatelstwie RP pisałem w kontekście obecnych wymagań do jego posiadania, to ty wyjeżdżasz mi z jakimiś historycznymi zagmatwanymi czasami, które de facto sami sobie zrobilismy i próbujesz na siłę pokazać jak to fajny nie jesteś, a doskonale rozumiesz o co mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz