Wpis z mikrobloga

Ale bagno wokół tej sprawy w #poznan
Strzelec kandydował kiedyś z list Korwina, kilka lat później miał Trzaskowksiego na profilowym na fb, popierał dostęp do broni - wstrętny korwinista, tfu na broń palną

Zamordowany kandydował kiedyś z list Korwina, popierał dostęp do broni - ofiara nazizmu i incelizmu

Może to jednak nie poglądy polityczne i broń zabija, tylko to, że jakiś debil postanowił zastrzelić szczęśliwego człowieka z chorej zazdrości, starając się przy okazji zniszczyć życie dziewczyny?

Onet chyba powinien napisać "korwinista zginął z rąk korwinisty"

#onet #bron #afera
Shatter - Ale bagno wokół tej sprawy w #poznan
Strzelec kandydował kiedyś z list Korw...

źródło: temp_file1442529156728873431

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
tam są drzwi


@pogromca_krasnali: ale to Ty dzwonisz. Twierdzisz, że postował, to nie powinno być problemem podlinkować do tego co postował, a czytałaś. Jak nie czytałaś, tylko powielasz ploty, to już sobie daruj.
  • Odpowiedz
To z tego że raczej z niej nie kandydują #!$%@? platformiarze.

#!$%@? - kandydowali od tego żyda Ozjasza takie zjeby jak strzelec poznański, Panasiuk ale w kółko będziecie tego przychlasta bronili. Obliżecie się nawet ze smakiem jak wam #!$%@? memcen wyższe podatki.


@pogromca_krasnali: Moim zdaniem powinnaś popracować nad kontrolowaniem swoich emocji, myślałaś nad pójściem na jakąś terapię?
  • Odpowiedz
Nie,nie rozważałem terapi, ale jeżeli problemy będa sie pgołębiać wstąpię do konpederacji.


@pogromca_krasnali: fałszywy różowy pasek, to kolejna przesłanka sugerująca jak najszybszy kontakt z psychoterapeuta, kolezanko. :) Skoro określiłaś już swoją płeć na wykopie, to nie musisz sama się missgenderować.
  • Odpowiedz
@Herubin: I TBH - nie ufałbym nikomu, kto kiedykolwiek głosował na konfę/korwina/podobnych zjebów. Nie i już, jak ma się dwadzieścia lat to jest się już dorosłym (ja byłem, nie wiem jak ty) i zwyczajnie nie przystoi głosować na ordynarnych oszustów, zdrajców i degeneratów.
  • Odpowiedz
W ogóle nie ma udostępnionych starszych profilówek niż obecna, ta z flagą Ukrainy.


@pogromca_krasnali: No to niezły konfederata jak ma profilowe z flagą Ukrainy XDDDDDD
To jeszcze bardziej przekonuje mnie do jego POwskich poglądów i tego, że w momencie ataku nie miał żadnych powiązań z konfą.
  • Odpowiedz