Wpis z mikrobloga

#skoki #soczi #soczi2014 #skokidruzynowe

Nie jest mi szkoda tego Piotra Żyły za ten hejt, który teraz sobie zbiera. Poniżej opisałem dlaczego.

Raz, że nie pokazał nic rewelacyjnego na IO Soczi. Dwa przegrał rywalizację z Kubackim na normalnej skoczni, wstawił durny wpis na facebooku jakby mu się świat kończył bo wajcenka sobie nie wyżłopie.

Trzy, trener dał mu szansę na normalnej skoczni (nawet gdyby Kubacki lepiej skakał o niebo, to i tak daliby Żyłę). Dlaczego? Dlatego, że reklamy muszą się kręcić, a on musi być widoczny w TV. Także jego szansa na normalnej skoczni była zasługą sponsorów i działaczy.

Zawalił nawet te skoki... nie zakwalifikował się nawet do DRUGIEJ serii. To ma być poważny reprezentant naszego kraju? On sobie pojechał na wczasy tam.

Po tym konkursie na dużej, dał durny wpis z durnym, wulgarnym mottem "miej #!$%@?, a będzie ci dane". Inteligencja bije z niego jak cholera. Po licznym hejcie i oburzeniu mediów na tak durny wpis, zdjął go i wrzucił inny z przeprosinami.

On nie gwiazdorzy? Gwiazdorzy jak posrany. Nadal mu się wydaje, że ludzie darują mu wszystko, ale wszystko ma swoje granice cierpliwości. Odkąd zaczął w mediach występować i reklamach, to skacze gorzej niż wtedy jak ładnie im poszło drużynowo z brązem, a on sam nawet w Norwegii wygrał jakiś konkurs.

Wtedy jeszcze nie występował w reklamach. Skupiał się na skakaniu. Właśnie dlatego ma tyle hejtu teraz bo ludzie pamiętają, że potrafił świetnie skakać jak się skupił na skakaniu i trenowaniu.

W drużynówce też był dzięki sponsorowi bo musi być w mediach. No i co odwalił? Znów spartaczył skok, a ten drugi to pewnie efekt zjebki przez swoich kolegów z drużyny i trenera. Wcale mnie to nie dziwi bo chłopakom należał się medal. Choćby Kotowi, Ziobrze i Stochowi. Ładnie skakali, równo i walczyli godnie o medale.

Ten palant musiał to zepsuć. O tej pozycji najazdowej to nawet nie piszę bo mój ojciec, który ze mną kibicował naszym pytał się czy on jest nawalony czy co bo taka dziwna pozycja.

Sam sobie nawarzył PIWA (hejtu) i niech je sobie teraz spija :).
  • 2
Wszystko ok, ale Żyła wystąpił w drużynowym nie dlatego, że reklamy i inne bzdurne teorie spiskowe, ale dlatego, że na dużej skoczni skakał lepiej od Kubackiego na niemal wszystkich treningach.
Trzy, trener dał mu szansę na normalnej skoczni (nawet gdyby Kubacki lepiej skakał o niebo, to i tak daliby Żyłę). Dlaczego? Dlatego, że reklamy muszą się kręcić, a on musi być widoczny w TV. Także jego szansa na normalnej skoczni była zasługą sponsorów i działaczy.


@Ural-Z-S100: Nie. Była zasługą tego, że spisywał się lepiej od Kubackiego na treningach.

Zawalił nawet te skoki... nie zakwalifikował się nawet do DRUGIEJ serii. To ma