Wpis z mikrobloga

Wypoczywam, jutro ostatni dzień, spanko na lotnisku i o 7 wylot w niedzielę.

Odpoczęłam, nabrałam nowej energii, w planach do grudnia wydanie książki - oby się udało. "Listy młodego schizofrenika". Temat chyba będzie dobry, myślę, że sporo ludzi jest ciekawych jak wygląda ta choroba od mojej strony. Zwyczajnie.

No i plany na ogarnięcie się mocniej w sensie psychicznym.
Oraz ruszenie z pisarskim Instagramem mocniej.
#atencyjnysmuteczek
smuteczek2000s - Wypoczywam, jutro ostatni dzień, spanko na lotnisku i o 7 wylot w ni...

źródło: temp_file7718998491560190398

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Czej, ty masz chyba z 21 lat czy coś, i planujesz wydać książkę w grudniu? XD
Jeśli masz pisać tak jak tutaj, to przygotuj hajsy bo żadne wydawnictwo tego nie tknie, a ten pseudo flex na bycie schizofrenikiem jest mega słaby.
Rozumiem że nie istniejesz jako osoba poza swoją schizofrenią? Naprawdę całe twoje życie obraca się tylko wokół tego? Przecież ty nawet te swoje gniot tiktoki kręcisz TYLKO o twojej chorobie i tobie xD
Mały reality check: Sporo ludzi ma ciężkie życie, ale większość o tym nie pisze, bo raczej nikogo to nie obchodzi - jakbyś np nie wiem, wykorzystała to do napisania faktycznej książki - opowiadania, ale nie - klasycznie "JA JA, LOOK AT MEEE", niczego innego się po tobie nie spodziewałem od kiedy śledzę tą clown fiestę. Narcyzm i ego wywalone w kosmos dalej niż Łajka w 57-mym.

To już dorożkarz na rynku w Krakowie ma ciekawsze historie do opowiedzenia jak wracasz o 4-tej nad ranem
Skatedog - @smuteczek2000s: Czej, ty masz chyba z 21 lat czy coś, i planujesz wydać k...

źródło: papie%C5%BC-papiez

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Skatedog kolego, za mną już dwa tomiki, nie zależy mi na kokosach, piszę to raz dla siebie, dwa dla bliskich, trzy dla tych, którzy są ciekawi, jeśli Cię to nie ciekawi to nie musisz tego czytać i kupować.
  • Odpowiedz