Wpis z mikrobloga

był sobie pewnego dnia taki mireczek @Rozwodnik co zrządzeniem losu wylądował na ulicy... od miesiąca nic nie postuje, nie dochodzą do niego wiadomości na whatsappie, jak dzwonie na telefon to komunikat, że wybrany numer teraz nie odpowiada. Wiem, że Wy też mu pomagaliście, odzywal się może do kogoś??

@PapaSar @Dr_Pociskator @pawcio_19 @Multumos @felektopan @DrylowanyPomidor @dziadeq @Hack3rz @EstebaN1 @MojaMatkaJeZiemniaki @dzinio @MalyDaruuus @MacIntel @polskipytong @krzych0 @MePix @Paweluch @jaro1279 @maegalcarwen @zenkowski @Anesthesia @urbi727 @Kenpaczi @m__b @dmde @igorr1 @wygryw_here @Smilex @macvir @Evarrrez @paakcer @karol-blabert @myk-myk-myk @Ow3n @ho53t401

może ktoś z Was jest z Elbląga i coś wie o nim?
  • 46
@DragonTattoo2404 nie wiem jak Ci pomóc, ale ja mu praktycznie nic nie pomogłem jakieś wysłanie 50 zł to nie pomoc, a wiem z wiadomości z prv, że to naprawdę ogarnięty typ, który znalazł się w dołku. Proponowałem mu parę rzeczy, ale nie chciał i zawsze był skromny. Na pewno to nie jest żaden oszust może ma problemy z telefonem ?
@Ow3n na pewno to nie jest oszust, byłam tam w Elblągu i pamiętam, że jakiś Mireczek mu czasami powerbanka ładował, a pisał, że coś mu na płucach siedzi kilka dni przed ciszą i nie chciał kupic leków, żeby mieć na wymianę szkieł w oprawkach co dostał. Jakoś mnie tak intuicja wali w łeb