Wpis z mikrobloga

@Aviatik7: jak już tu przyszedłeś to chociaż merytorycznie proszę się odnosić do wspomnianego tematu. I czytać. Dużo czytać, bo masz z tym problem.
@Aviatik7: usuwam do momentu, aż odniesiesz się merytorycznie do mojego pytania. Lubię dyskusje i rozmowę, ale niestety na poziomie, a Twój poziom aktualnie jest jeszcze niższy niż podłogi w piwnicy.
@Ka4az: Po polsku nie mam problemu. Z czytaniem waszych pier****nych ukraińskich debilizmów, propagandy sukcesu, rewizjonizmów historycznych i ciągłym translatorskim tłumaczeniem dyskusyjnych fikołków, jak najbardziej. Ciekawe gdzie byłeś przed wojną, ze teraz tak się nagle w ukrach zakochałeś.

Ale dam radę, nie podoba się to wypad. Tylko będziesz miał problem, bo bańka prysła i 90% polskiego internetu też już ma dosyć.
@eeehhh: XD

Chłopie. Przeczytaj co ja napisałem w wiadomości. Fikołki to robisz ty XD Ja nie jestem zakochany w ukraińcach, o Wołyniu wiem dobrze i czczenie takiego "bohatera" to przejaw skrajnego debilizmu, ale nie potraficie zrozumieć jednego.

Przez nadmierne spamowanie Wołyniem robicie to co z powstaniem warszawskim - pełno syfu i "patriotycznych gadżetach". Z ważnego dla nas święta uczyniliście syf.

A najlepsze jest to, że w moim wpisie chodzi tylko i
@eeehhh: no i właśnie. Nie potrafisz czytać i nie potrafisz dyskutować merytorycznie. Zerem zwykłym jesteś :)

Odnieś się proszę do tego co napisałem i wskaż, w którym momencie szerzę według Ciebie propagandę sukcesu. Rzuciłeś tezę to teraz ją udowodnij.
@Ka4az: To idź sobie z łaski swojej w jakieś 'merytoryczne' miejsca, chociaż tak mało ich już zostało. W sumie nawet nie musisz. Zgłoś się do Bayzeda to ci nada tu z 10 dyskutantów gdzie się poliżecie i dalej będziecie udawać że macie rację. Szoszonku.
@eeehhh: No i widzisz, szczekasz, ale bez sensu. Wskaż proszę gdzie ja tutaj jestem za Ukraińcami i gdzie szerzę ich propagandę. Czekam.

Widzisz łatwo się rzuca słowa, ale gorzej z ich udowodnieniem prawda? Nie potrafisz się odnieść, ale spokojnie może na maturze w przyszłym roku pójdzie Ci lepiej! :)
@Ka4az: Szczekaj sobie do moderacji, że na polskim portalu gdzie się mówi w okragłą rocznicę o polskiej historii musisz czytać takie rzeczy a nie inne. Odstawisz wykop, wylogujesz się, to nagle będziesz miał 100 innych portali, gazet i miliony ludzi którzy będą o tym mówić.

Przestań mi już zawracać dupę.
@eeehhh: To ty przyszedłeś do mnie i rzucasz tezę, której nie możesz udowodnić, a teraz każesz mi iść. No czekam, aż w końcu merytorycznie się odniesiesz, a nie szczekasz. Takie to trudne?