Wpis z mikrobloga

@grzegorz-brown: No własnie #!$%@? sie zastanawialem co on 10 lat robil jesli czytanie odpada? Pewnie liczyl godziny od sniadania do obiadu i kolacji. @kamil-tika Penesa se nie dam za to uciac, ale to moj shot wyciety z.... no wlasnie nie wiem czy z oryginału, bo sam ha ha na pewno ja nie dodałem. Oryginału juz sie nie znajdzie chyba, bo cpunowi kanal usuneli potem. Zreszta bez tego ha ha tez wiadomo
No własnie #!$%@? sie zastanawialem co on 10 lat robil jesli czytanie odpada? Pewnie liczyl godziny od sniadania do obiadu i kolacji

@Bajkonur: Pewnie palił po pół papierosa i patrzył się w ścianę udając gita. Poza tym jeśli serio robił na kuchni jako pomocnik, to podczas obierania ziemniaków raczej umiejętność pisania i czytania była nie potrzebna XD

Zreszta bez tego ha ha tez wiadomo jak cpun sie czul lepszym jednoczesnie bedac
@Teutonic_Reich: T Małpę można nauczyć obierania ziemniaków, także się nadawał he he. Tak dobrze to chyba nie miał. Nawet na pól papierosa go nie było stać, bo rodziny nie miał, a pseudo koledzy jak to bywa zapomnieli o debilu Wojtku. Nie był zbytnio wylewny na temat pierdla, ale ja mam bardzo prawdopodobną teorię jak debila wydymano z kasy. Dostał niby 15.000 zł odszkodowania za złe traktowanie w pierdlu. a wyglądało to