Wpis z mikrobloga

#wzrost XD generalnie to ja mam coś takiego że jak widzę jakikolwiek osobę na ulicy to od razu zakładam że jest od mnie wyższa a jak zobaczę jakaś wyszą osobę od mnie to tak jakby trochę się stresuje i czuję smutek że nie mogę być tak wysoki jak on/ona (jak zobaczę wyszą dziewczynę od mnie to już w ogóle koniec świata) Generalnie Nigdy tak nie miałem aż do teraz XD Tam mam problem z moim wzrostem i to duży a nawet nie wiem czy powinnen mieć
  • 11
@power-weak: Mam podobnie bo każdego faceta, którego mijam "mierzę" wzrokiem i określam czy jest niższy czy wyższy a jeśli tak o ile cm. Jeśli chodzi o kobiety/dziewczyny to mam tak tylko z tymi wysokimi a na te średnie i niskie nie zwracam uwagi pod kątem wzrostu.
@GoldenJanusz: W miarę możliwości warto zabierać ze sobą dodatkowo poziomicę kątową bo to znacznie ułatwia mierzenie i poprawia jego jakość. Ja ostatnio jak wychodzę gdzieś do biedronki albo źabki to już odruchowo zabieram taką poziomicę do plecaka i cieszę się, że wyrobiłem sobie taki nawyk.