Wpis z mikrobloga

@Megasuper: mechacą? Co Ty nosisz, frotte? Przecież skarpety co najwyżej się przecierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawdź np. tenisowe artengo z decathlonu, są dostępne w różnych długościach.
  • Odpowiedz
@Megasuper: ja też szukam. Dobrych skarpetek stopek białych. Kiedyś w markecie kupiłem takie fajne grube od dołu i od góry sporo cieńsze ale przy rozciągnięciu nie były prześwitujące. Grubość jak typowe długie. A teraz co nie kupię to jakiś prześwitujący szajs z dużą ilością poliestru i stopa się poci.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Ze swojego kilkuletniego doswiadczenia bardzo polecam zakostki (na lato) firmy Wola (to podobno to samo co Gatta). Mam takie w czarnym, bialym i szarym kolorze. Na zimniejsze pory roku mam skarpetki Wola garniturowe (cienkie ale wyzsze niz zakostki). Mam tez kila par Steven i sa git, ale mam je za krotko, zeby miec wyrobiona opinie. Wszystkie do kupienia na znanym portalu aukcyjnym na A.
  • Odpowiedz
@Megasuper @LudWilk: mam stopki tej firmy z jonami srebra ( ͡° ͜ʖ ͡°) , są cienkie fakt ale stopa lepiej oddycha, w 2019 kupiłem, teraz dokupiłem kolejne parę pare i są okej. Teraz kupiłem niby z viskozy bambusowej z jonami srebra innej firmy i zobaczę jak się będą sprawować
  • Odpowiedz