Wpis z mikrobloga

#przegryw #chlopi

Bardzo mi się podoba ten filmik.
Taki relaksujący,odprężający,z pozytywną atmosferą.
Tylko fragment z oskim mi nie pasuje bo na chwile robi takie niepotrzebne zamieszanie.
Ja nigdy nie miałem kogoś do kogo mógłbym tak po prostu zadzwonić i pogadać.
Zdarzało się że dzwoniłem w czasach szkolnych do jednego kolegi ale tylko po to żeby się spytać co było zadane albo o której wycieczka i takie szkolne sprawy jak czegoś nie zanotowałem i zapomniałem.
Od skończenia gimnazjum rozmawiałem przez telefon tylko z rodzicami,pracodawcą,kurierami.
SMS-ów to nigdy nie pisałem ani nie odbierałem (Nie licząc tych promocji co kiedyś przysyłali).
Teraz mam smartfona z internetem ale jeszcze 2 lata temu telefon służył mi głownie jako zegarek.
Pomijając internet to równie dobrze mógłbym korzystać ze stacjonarnego i za bardzo nie poczułbym różnicy (Bo od godziny mam już zegarek).
Teraz za drobna opłatą można rozmawiać i SMS-ować bez limitów ale pamiętam jak znajomi musieli co miesiąc doładowywać konto a mi w ogóle nie kończyły się pieniądze.
Dziwne uczucie.
PawelW124 - #przegryw #chlopi 

Bardzo mi się podoba ten filmik.
Taki relaksujący,odp...
  • 5
  • Odpowiedz
SMS-ów to nigdy nie pisałem ani nie odbierałem


@PawelW124: Uśmiechnąłem się, bo mi to przypomniało film "Maczeta" i tekst: Maczeta nie esemesuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja z kolei mam odwrotnie. Nie lubię rozmawiać przez telefon i robię to tylko gdy muszę. Esemesy są moim zdaniem mniej dynamiczne..
  • Odpowiedz