Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, co sądzicie o ludziach którzy zarabiają duże pieniądze jak na swój wiek? Zarobki 20k w tak młodym wieku licealnym. Ja co prawda tyle nie zarabiam, ale... fajnie byłoby tyle zarabiać. Jak ludzie dorobili się tak dużych piniondzy? Co robić gdy ktoś zarabia tak duże pieniądze? Co sądzicie o takich ludziach? Zazdrość? Nienawiść? A może gratulacje oraz kłanianie się w pas takim ludziom?

#pieniadze #zarobki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@asdfghjkl jeśli komuś zależy na pieniądze, to warto się spojrzeć na tych ludzi z perspektywy i rozwoju i sprawdzić, co oni inaczej w życiu zrobili, że im się tak udalo
@jalop: na dzieciaki które stały się internetowymi celebrytami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tym mówimy najpewniej bo op wspomina o wieku licealnym. Tu nie jest mowa o prezesach firm
@mirko_anonim: ja tam mogę bóldupić np o to za czym czasem idą lepsze zarobki. Tj. że ktoś jest bardziej pracowity, utalentowany czy inteligentny. Zdarzają się tacy( ͡º ͜ʖ͡º) Natomiast zarabianie grubego hajsu nigdy mi nie imponowało ani nie wzbudzały zazdro. Żaden to talent sam w sobie nie jest.
@mirko_anonim: Jesli zarabiasz uczciwie, to no problem. Zarabiaj jak najwiecej, po prostu uważaj, zeby ego nie wybiło w kosmos i żyj na normalnym poziomie. Ustal sobie cel na co odkładasz i odkładaj. Unikaj pokus. Dokształć się w temacie finansow, mnostwo kanałów na YT. Pierwsze filmy Kuby Midla, są spoko w tym temacie, z naciskiem na pierwsze. Pamietaj czy ktos zarabia 2k czy 100k traktuj tych ludzi tak samo, to duzo o