Wpis z mikrobloga

Mirki! Gdzie kopiecie Pandę chińczyka i ile Wam wychodzi? Ja jak się przyglądam, to z 1MH/s dostaję średnio 3500/h, a wg skromnych wyliczeń (moja moc do mocy sieci itd - ktoś tu podawał sposób jak to liczyć) powinienem mieć ponad 5000 na godzinę.

Sprawdzałem ten sposób wyliczeń na innych walutach. I wg kalkulatora dla #vertcoin http://www.verters.com/vertcoin-mining-calculator wszystko się zgadza.

Tak więc pool słaby wybrałem, czy to po prostu tak już jest?

https://panda.united-miners.com/ - dobry jest ten pool?

Kopie ktoś jeszcze Pandę, czy gdzie indziej bardziej opłaca się spożytkować moc koparki?

#pandacoin #kryptowaluty #mining
  • 13
@ManDZiO: pamiętaj, że tu jest randomowa nagroda za blok. Od 1 do 1kk pand za blok. Pewnie pool akurat trafiał te słabsze bloki. A kalkulator liczy pewnie po 500k za blok.
@Lanc: a no tak, dzięki za uświadomione mnie, jaki błąd popełniłem:-) Nie zauważyłem, że jest losowa wielkość nagrody. No i teraz się nawet zgadza. Ale za to okazuje się że Panda nie jest konkurencyjna jeżeli chodzi o kopanie z zamiarem sprzedaży od razu.

@DzejDzejSan: ja mam 280x i normalnie mam 750kh/s, a na pandzie 350kh/s
@ManDZiO: Jak to nie jest konkurencyjna? Co się kopie w tej chwili lepiej z założeniem natychmiastowej sprzedaży?

@DzejDzejSan: Ja mam: -p x -v 1 -w 256 -I 13 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20,-20 --gpu-memclock 1500,1500 --gpu-engine 1000,1000 --thread-concurrency 8193 --gpu-fan 95 --temp-target 70 --temp-overheat 90 --temp-cutoff 95

rdzenia nie mogę podkręcić do 1050 bo HW zaczynają się sypać.
@DzejDzejSan: export GPUMAXALLOCPERCENT=200

export GPU
USESYNCOBJECTS=1

export DISPLAY=:0

D:\Vertminer\cgminer.exe --scrypt -o A -u B -p B -v 1 -w 256 -I 13 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-overheat 85 --temp-cutoff 90 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1000 --thread-concurrency 8193

@ghost12: w sumie to nie znam lepszej na chwilę obecną. ale 20 minut temu Panda miała dla mnie dużo większą przewagę. tylko że sobie źle to policzyłem.