Wpis z mikrobloga

#plecak #ubrania #modameska

Mireczki, muszę kupić nowy plecak bo mój 13 letni Roomster używany od LO już jest w takim stanie wyrobienia zamka, że sam się rozchodzi na boki xD

Chciałbym plecak który wytrzyma mi te 10 lat, da radę zabrać laptopa 14" do pracy ale będzie też praktyczny na jakieś wycieczki do pociągu na spakowanie wody, ładowarki, różnych takich pierdół. Ten Roomster szkolny był bardzo praktyczny, szukam czegoś podobnego ale co nie będzie chińszczyzną która się rozpadnie po pół roku, ale też nie chcę płacić premium po 800 złotych za jakieś plecaki taktyczne czy tego typu luksusy.

Co polecacie? Kolor preferowany czarny jednolity bez udziwnień.
  • 4
  • Odpowiedz
@FLAC: Jak się sprawdził to nie lepiej iść w to samo? No chyba że już niedostępne. Ja mam plecak od miltec które są w miare tanie (100-300), na wyjazdy i wycieczki pojemny i wytrzymały tylko trzeba zobaczyć czy mają też wersję z kieszenią na laptopa
  • Odpowiedz
@FLAC: QUECHUA z Decathlonu dają radę ale jak problemem jest tylko suwak to poszukaj kaletnika, mi gość w Hali Mirowskiej (wawa) naprawił nawet bez wymiany a niektóre ząbki wyglądały na nie do uratowania.

Gx
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Man_of_Gx: już kupiłem jakiś na allegro, nie za tani nie za drogi może będzie OK.

Zamek już wyrobiony, ale dno też było mocno przetarte i naprawa zamka to tylko by chwilowo wydłużyła agonię tego kilkunastoletniego plecaka.
  • Odpowiedz