Wpis z mikrobloga

Niehabilitowany nieuk #napierala właśnie stwierdził, że gdyby on miał miliony widzów, a nie 20 tysięcy to gwarantuje, że świat byłby lepszy. To może polepszanie świata, panie niehabilitowany pseudodoktorze, zacznie pan od siebie i po 14 latach bajdurzenia, nagrywania filmików na Youtubie zacznie pan mówić dzień dobry/witam/siema/cześć/witam państwa cokolwiek co wskazywałoby, że jest pan członkiem kultury europejskiej w której standardem, oczywistością i przyzwoitością jest przywitanie się na końcu i pożegnanie na końcu...
Doktorzyna czternaście lat nagrywa filmiki i jeszcze nigdy się nie przywitał. Zawsze zaczyna nawijkę w w stylu-yyy no i słuchajcie/asia kędzierska mi powiedziała yyy/patron zwrócił mi uwagę/no i ten yyy/ yyyyy/ yyyy słuchajcie yyy/ fan mi yyy ostatnio yyy powiedział/no i ten yyy/yyy wiecie yyy/ yyy ja ostatnio yyy.
Czemu ten nieuk nie umie powiedzieć-witam państwa/cześć wam/witajcie? To jest od razuvinaczej, świat robi się milszy. W Czechach nawet nieznaomy mówimi nieznajomemu dzień dobry, czasami w Polsce też, a świecie napierały przywitanie się, powiedzenie dzień dobry to największe przestępstwo, największy grzech. Zacznij pan, panie Napierała, zmienianie świata od siebie i po 14 latach nagrywania, po nagraniu około 11 tysięcy filmików, przywitaj się pan z widzami jak człowiek wychowany w kulturze europejskiej. #napierala #patostreamy #dziendobry
  • 2
  • Odpowiedz
@tonaszepieklomezczyzn: Czy Putin wita się gdy przemawia do narodu? Chyba od razu jedzie z promptera strasząc nukami. Tak samo jak nasza bestia odpala się do razu kamerki w swojej norze. Poza tym w takim chlewie ciężko być kulturalnym.
  • Odpowiedz