Wpis z mikrobloga

#wroclaw #autostrady #autostradypolska #piracidrogowi #tuning #sportoweauta #patologiazewsi #patologiazmiasta
Mozna zablokowac A8 (dokladnie most Redzinski w jej przebiegu), zrobic sobie piknik i puszczac pirotechnike?
Morzna #pdk
Ciekawe czy polucja interweniowala czy nie... kamery na moscie sa, sluzby musialy wiedziec o tym chyba ze spali.
https://gazetawroclawska.pl/to-oni-zablokowali-aow-w-nocy-zorganizowali-zlot-sportowych-samochodow-we-wroclawiu/ga/c1-17685853/zd/68741605 (jak klikniecie wroc do artykulu mozna poczytac ale filmik jakby wystarcza).
  • 3
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Co by nie mówić kompletna głupota. Naprawdę to trzeba mózgu nie mieć. Już nawet nie chcę mówić o sytuacji żeby akurat tamtędy musiała jechać karetka ale naprawdę starczy jeden wystraszony gość i nagle robi się tam carmagedon.

Czekam kiedy w końcu zaczną tych durniów ściągać za głośne tłumiki bo połowa tych kretynów #!$%@? tymi wydechami tak, że szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Jakby tam w nich się #!$%@?ła kolumna TIR-ów, to by potem był lament jak z tymi sebiksami, co to ich kierowca autobusu rozjechał.
- No my nie wiedzieli, to tylko taka zabawa, ale żeby nas od razu rozjechać? Mati to był prawilny zlociarz!
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no ale piekne 12 letnie urodziny wyprawili temu mostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) GDDKiA pewnie nigdy by takiego eventu nie zrobila a most zasluguje na nasz szacunek. Ciekawe co mowil operator monitoringu (o ile nie spal) gdy to widzial. Ruch zatrzymany, pokaz ogni jak na sylwestra.
  • Odpowiedz