Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś doświadczenia z Asusem R9 290? Do tej pory wszystko mam na 280X ale kupiłem 2szt 290 na testy i jedna od razu przyszła uwalona to oddałem, a druga działa ale ni cholery nie ustawie cgminera, bo wywala zawsze, jakieś krzaki na ekranie albo od razu zwisy to nie wiem czy też uwalona czy coś robie źle??

#kryptowaluty #mining
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja miałem tak ostatnio z gigabyte, pół dnia i zwałka. Masakra z tą elektroniką dzisiaj. Mam asusy matrix 280x, sprawują sie jak na razie ok.
  • Odpowiedz
@lezo: Ta karta jest dziwna. Więcej niż 560 khash się nie wyciągnie. Może jakieś pierwsze ezgemplarze pozwalały na te mityczne 800-900, ale te co można teraz kupić to już nie. generalnie i tak przy tych 560khash to już są problwmy. Jakieś restarty, przegrzania itp
  • Odpowiedz