Wpis z mikrobloga

@Steven_Hyde _ten portal to chlew jak #!$%@?

Trudno się nie zgodzić. Już #!$%@? z wykopem 2.0, ale co teraz sie #!$%@? to żal czytać. Już nawet czarnolisto nie pomaga w przeglądaniu gorących i odechciewa się tutaj zaglądać, bo człowiek zamiast sie zrelaksować to się tylko #!$%@?
  • Odpowiedz
Niemiecki plakat propagandowy z bodajże 1932 roku , sugerujący że za "100 lat biali we Francji będą mniejszością".


Cóż za chichot historii.


@dom_perignon: Faktycznie chichot historii że w kraju który liczy ponad 60 milionów ludzi prawie 60 milionów jest białych
  • Odpowiedz
@Uuroboros: kurcze, no wziołem zeszyt nawet sobie i to od matmy żeby lepiej liczenie szło i kurka wutka nie chce wyjść inaczej. otusz:

1932 + 100 = 2032

nie wiem jak to możlwie. spojrzałem też do kalendarza i nie mamy roku 2032. bardzo dziwna akcja

  • Odpowiedz
Ale jak to możliwe, że te 8% odpowiada za ogromną większość tego typu zamieszek?


@dom_perignon: Muzułmanie z Maghrebu, którzy nie czują się Francuzami i w większości robią zamieszki nie są czarni, tylko biali, dlatego nie zaliczają się do tych 8 (a w zasadzie jak ktoś sprostował 5) %.

Wikipedia mówi że nie można zbierać danych o kolorze skóry obywateli. można szacować że jest 3-5 mln imigrantów czarnoskórych co przy popularni Francji oznacza 4.5 -
  • Odpowiedz
Ale dlaczego zarzucasz mi rasizm, skoro mój post dotyczy tylko ironii?


@dom_perignon: sądzę, że dlatego, że rozpowszechniasz nazistowskie plakaty propagandowe :) no i jaki jest ten chichot historii, to że historia tak osądziła Hitlera a on tylko chciał powstrzymać zmiany populacyjne we Francji? to miałeś na myśli?
  • Odpowiedz