Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki które graj w #leagueoflegends mam poważny problem. Mam konto odkąd pamiętam chyba od 3 sezonu i przez pare lat grałem w LOL'a potem zrobiłem sobie przerwę w między czasie zmieniłem adres e-mail który był przypisany do konta Riot. Niestety ten adres usunąłem i logując się na konto Riot nie mogę podjąć zadnej akcji bo muszę się zweryfikować kodem. Pisałem z upośledzoną moderacją z Riotu i kazali mi wypisywać swoje pierwsze zakupy za RP pierwszą postać itd ale Ja tego nie pamiętam i nie będę ściemniał ze wiem co kupowałem. Niestety nie mogę się dogadać z ludźmi z Riotu i nie wiem jak załatwić tą sprawę teraz zainstalowałem LoLa widze ze konto jest zablokowane. Miał ktoś podobny problem lub Mógłby mi jakoś pomóc rozwiązać tą sytuację? #leagueoflegends #niebieskiepaski #rozowepaski #gry #steam #pomocy #pytaniedoeksperta #pytanie #zalesie #valorant
g.....t - Mirki i Mirabelki które graj w #leagueoflegends mam poważny problem. Mam ko...

źródło: obraz_2023-06-28_074031388

Pobierz
  • 7
@gigachad_has_entered_the_chat: Eng support czasami jest lepszy, czasami nie, zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w twojej sytuacji to za bardzo nie ma wyboru. Jak nie pamietasz postaci to postaraj sie sobie przypomniec cokolwiek, znajomych,zakupy RP za jakie sumy,skiny, twoje inne problemy z ktorymi pisales do supportu, chat restrykcje,bany etc etc. Wszystko moze pomoc.