Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 Gra oficjalnie wyleciała z dysku, Miałem kupować dodatek ale daje sobie na luz, Po publikacji wymagań, jakoś przeszła mi ochota nagranie, Trzeba poszukać jakiejś normalnej gry bez sztucznego podwyższania wymagań.
  • 9
  • Odpowiedz
@Yayra: Ja przed zakupem to wpierw sprawdzę jak gra będzie chodzić w wersji 2.0. Mam nadzieje, że jedyną główną zmianą będzie porzucenie wsparcia dla dysków HDD, a reszta będzie w miarę bez zmian. Chociaż z zalecanymi procesorami i kartami graficznymi to trochę polecieli.

Chociaż takie zwiększanie wymagań trzy lata po premierze jest super niefajne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@drippinsauce: To jednak sprawa a druga oni lecą po bandzie już dawno, Zaczęli niedawno zgrywać ofiarę że nikt nie poznał się na nich grze i są ofiarą hejtu a właściwie mody na niego.
  • Odpowiedz
@Yayra: znaczy się, no to jest wina, a niby kogo innego. Jednak z tego co czytałem wydanie gry później wiązało by się z cofnięciem preorderów (czyli ludzie by musieli otrzymać zwrot). No a jak wiadomo oni sprzedali ich OGROM więc puścili to co mieli. Tak naprawdę ta gra powinna wyjść z pół roku temu, a teraz dodatek. Nikt by się nie czepiał i była by to gra 2023roku, definitywnie. Można o
  • Odpowiedz
  • 0
@drippinsauce: To ja nie zapomniałem, Gram i widzę że z grą jest coraz gorzej, po jednej aktualizacji misja z Takemurą się nie aktywowała się czy postacie, po pierwszej misje, w filmiku ciągnęli stopy po podłodze.
  • Odpowiedz