Wpis z mikrobloga

Ehh polaki wy to #!$%@? naprawę cuckami jesteście tak, że aż smutno patrzeć. Boże co się dzieje... Idę dzisiaj na basen i mijam jakąś grupkę znajomych, wiecie. Dwie dziewczyny i chłopczyk, bo facetem go nie nazwę. Towarzystwo w wieku na oko 16-18 lat. No i sobie żartują, śmieją się i nagle "dla żartu" dziewczyna wali normalnie gościa w łeb, tak, że plask poszedł, a ten się #!$%@? patrzy i śmieje zamiast zareagować. Zero szacunku do siebie, zero reakcji na takie traktowanie. O #!$%@? tu chodzi? Ja pamiętam, że jak do mnie laska startowała z łapami to się broniłem i potrafiłem jej #!$%@?ć. Takie gówniarstwo to była jakaś podstawówka, gimbaza bo później już wyrastali z takich zachowań. Nigdy nie pozwalałem i nie pozwalam na naruszenie swojej fizycznej nietykalności. Jakieś klapsy dla "żartów" z zaskoczenia czy "hehe kop w dupę bo kto wypina tego wina", jeśli przechodziły moją granicę między dowcipem/zaczepką, a zadaniem bólu, kończyły się odwetem. W tej sprawie jestem bezwzględny, kodeks Hammurabiego. Jak cofnę się pamięcią wstecz to o ile dziewczyny puszczano przodem to jednak nigdy chłopacy nie pozwalali im wchodzić sobie na głowę, a tutaj widzę masakrę. Nie pierwszy raz. W towarzystwie w galerii ostatnio słyszałem jak dziewczyna wyzywała swojego kolegę (wiecie, tak w "żartach") typu "ale z ciebie szmata" a ten się śmiał. Czy ja jestem na tym punkcie przewrażliwiony czy to jednak nie jest normalne i coś się generalnie popsuło i dorastający teraz chłopacy dają się traktować w ten sposób?

#zwiazki #redpill #logikarozowychpaskow
  • 16
@AnonimoweLwiatko zależy jak na to patrzeć. Można równie dobrze powiedzieć, że to właśnie oni mają mocną psychikę, bo nie ruszają ich w ogóle przezwiska ani plaskacz i z tego powodu mają wiele koleżanek.

Z kolei ty mogłeś być znerwicowanym przegrywem z kijem w dupie i bez żadnego dystansu, który najczęściej wyrasta potem na stulejarza.

Doświadczenie mi mówi, że to właśnie moja teoria jest bliżej prawdy.
@Subklinicznik: Twoje doświadczenie w takim razie możesz włożyć sobie cieńszym końcem. Mam kolegów z którymi mogę gadać na dowolny temat i spędzić czas bez bycia traktowanym jak szmata. Dawaj sobie dalej sobą pomiatać cucku, ja #!$%@?ę każdego z towarzystwa kto nie będzie potrafił mnie traktować z szacunkiem. Życie i tak jest zbyt krótkie by tracić czas na ludzi którzy nie są ciebie warci. Trzeba wybierać rozsądnie, w końcu czas to pieniądz,
@Subklinicznik doświadczenie obserwatorskie jako bierny uczestnik?

a co do tematu, to ja dziś widziałem odwrotna sytuację. Chłopaczek złapał dziewczynę za włosy i przyciągnął ją do swojego krocza później naśladując ruchy fryjcyjne - przy grupce znajomych, jak mniemam.

Ciężko stwierdzić skąd się to bierze, ale teraz młodzież chyba po prostu taka jest
@AnonimoweLwiatko: mnie dwie kiedyś bullingowaly, na tyle że nawet ja mimo małej asertywności w wieku szkolnym nie wytrzymałem i jednej powykrecalem ręce a drugiej dałem takiego kopa w nery ze moja matka musiała przyjsc dostałem mierne z zachowania na koniec roku bo jedna była córka nauczycielki z nich i w ogóle była akcja że to ja na damskiego boksera wyszedłem. Jednak było warto nawet teraz jak bym je spotkał i wyszła
a co do tematu, to ja dziś widziałem odwrotna sytuację. Chłopaczek złapał dziewczynę za włosy i przyciągnął ją do swojego krocza później naśladując ruchy fryjcyjne - przy grupce znajomych, jak mniemam.


@Damntrain: Czyli jest jakiś balans w przyrodzie. Można się rozejść ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweLwiatko: społeczeństwo na to pozwala, bo przecież hehe, dziewczyna ? Co ty chłop czy baba? Przestań się mazać!

Obraziłeś lub pchnąłeś kobietę?? Damski bokser! Stato białorycerzyków będzie w stanie cię rozszarpać.

Spermienie do kobiet i utrata godności przez część facetów to smutny fakt. Wystarczy wejść na Instagrama gdzie typowa Julka na którą byś nawet na ulicy nie zwrócił uwagi, dostaje masę spermienia w komentarzach typu "piękna", "cudowna jesteś". Aż żal to
No i sobie żartują, śmieją się i nagle "dla żartu" dziewczyna wali normalnie gościa w łeb, tak, że plask poszedł, a ten się #!$%@? patrzy i śmieje zamiast zareagować.


@AnonimoweLwiatko: Też kiedyś miałem podobną sytuacja, ale ja zacząłem się śmiać bo laska zaczęła krzyczeć, że sobie rękę połamała chyba po tym jak mnie uderzyła XD
@Runaway28:

mnie dwie kiedyś bullingowaly,

Tu nie chodzi o bullingowanie żadne, u nas w społeczeństwie ogólnie jest jakaś taka dziwna maniera, że kobieta to może być mężczyznę bez konsekwencji a mężczyzna nie może oddać bo przecież ona jest kobietą i jej wolno (jeśli ktoś atakuje masz się prawo bronić niezależnie od płci oprawcy, ale to tak na marginesie)
@AnonimoweLwiatko

W towarzystwie w galerii ostatnio słyszałem jak dziewczyna wyzywała swojego kolegę (wiecie,