Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder
@Absolutorium. Cyrk zaczyna się od tego momentu że to facet musi zacząć rozmowę na tinderze. Bo oczekiwanie jest takie że jesteś męski i zdecydowany. Zapraszasz ja na kawę bo jesteś pewny siebie, a ona Cię usuwa bo traci zainteresowanie. Z jakiegoś powodu pierwsze spotkanie dla nich jest równoznaczne z dostaniem faceta na talerzu. A wcale tak nie jest. Pierwsze spotkanie dla faceta nic nie znaczy. W większości tylko chcemy zobaczyć kto jest po drugiej stronie.
Więc jaka jest twoja rada. Nie odpisywać ? Bo jeśli sama nie napisała to i tak nie jest tobą zainteresowana a match nic nie znaczy bo ona tylko kolekcjonuje pokemony?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: ale usuwa bo z nią gadasz czy jesteś umówiony na konkretną godzinę i miejsce i odmawia? To pierwsze to chyba możesz się domyślać powodu, a drugie to może znalazła już kogoś itp.
@mirko_anonim: Nie dla wszystkich ta aplikacja działa. Skoro nie potrafisz podchodzić do tego z dystansem to lepiej odinstaluj póki możesz bo szkoda nerwów, i psujesz sobie zdanie o kobietach, seksie, związkach. Dziewczyny zdaje się szukają tam czegoś lepszego, niż na co je normalnie stać, standardem jest wstawianie zdjęć 5 kilo temu itd.. To nie jest reprezentacyjna grupa.
Anonim (nie OP): @alaerion, odpisuje jako Op. Stoję twardo na nogach nie musisz mnie w taki sposób oceniać i prowokować. Wydaje mi się że czegoś nie zrozumiałeś i piszesz nie na temat ale Ci odpiszę. Poruszyłeś ciekawy temat... Stereotyp mezczny polaka. Gdzie kobiety uważają że mężczyzna Polak nie jest niczego wart. Czy uważasz że trzeba im coś udowadniać że jesteś lepszy niż inni i nawijac makaron na uszy żeby tylko
@mirko_anonim: nie chce prowokować, wyrażam opinię że Tinder w ogólnym rozrachunku unieszczęśliwia mężczyzn, a kobietom daje poczucie, że mogą mieć każdego, choć tak nie jest. To chore i nienaturalne patrzeć na zdjęcie i pare zdań, potem liczyć że się dogadacie. Spotykałem typ kobiety o którym mówisz, uważającej że trzeba ją „zdobyć”, „zasłużyć”. Na Tinderze jest tego pełno. Młodzież dziś tylko inaczej to opisuje, ale to nie jest nic nowego i to
Cyrk zaczyna się od tego mometu że to facet musi zacząć rozmowę na tinderze.


@mirko_anonim Tylko na Tinderze? W życiu realnym także. Ogromnie irytujące jest to oczekiwanie względem mężczyzny, rodem z XIX. wieku. Mężczyzna jest skazany na robienie z siebie takiego Wokulskiego z "Lalki", gdzie po drugiej stronie zazwyczaj jest Izabella, która nawet nie jest warta tej inicjatywy. Nie miałbym nawet nic przeciwko temu społecznemu oczekiwaniu, że to mężczyzna inicjuje kontakt, ale