Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM dwóch ludzi nie robi sobie krzywdy więc nie ma nic "złego" z punktu widzenia prawnego czy biologicznego
Dzieci też mogą być w teorii, bo do chorób to się trzeba dołożyć większą ilością związków kazirodczych, w których ruchając kuzynkę ruchasz jednocześnie bratową, ciotkę i wnuczkę.
Kwestia moralności/etyki? No nie powinno się zdarzać i ogólnie zdrowe umysły (dobrze chowane) nie powinny odczuwać pociągu do tak bliskiej rodziny i o to trzeba dbać.
  • Odpowiedz