Aktywne Wpisy

Famine +196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Schwarzfahrer +43
Mieszkając w powiatowym i zarabiając 4200zł miesięcznie, ja nie jestem w stanie się dorobić własnej chaty.
Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty to koszt 300k.
Jestem w stanie odkładać 1k mieszkając u matki. 1,5k jeśli będę jeść same kanapki, kupywać ciuchy w dyskoncie i zrezygnuje z biletu miesięcznego.
Przy
Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty to koszt 300k.
Jestem w stanie odkładać 1k mieszkając u matki. 1,5k jeśli będę jeść same kanapki, kupywać ciuchy w dyskoncie i zrezygnuje z biletu miesięcznego.
Przy





Dzieci też mogą być w teorii, bo do chorób to się trzeba dołożyć większą ilością związków kazirodczych, w których ruchając kuzynkę ruchasz jednocześnie bratową, ciotkę i wnuczkę.
Kwestia moralności/etyki? No nie powinno się zdarzać i ogólnie zdrowe umysły (dobrze chowane) nie powinny odczuwać pociągu do tak bliskiej rodziny i o to trzeba dbać.