Wpis z mikrobloga

Wszyscy myślą że redpillowcy czasami zachowują się agresywnie i toksycznie a wynika to z tego że nienawidzą kobiet, mają kompleksy, mieli złe relacje z ludźmi.

Prawda jest taka że redpillowcy zachowują się w taki sposób, bo próbują zakrzyczeć i zagłuszyć to, że ich panny za kasę, szybkie samochody, wille, nigdy nie będą miały takiej wartości jak nastoletnia, czysta, bezinteresowna miłość od kobiety, która nie jest dla nich możliwa - i oni o tym wiedzą.
#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski
6na10cel - Wszyscy myślą że redpillowcy czasami zachowują się agresywnie i toksycznie...

źródło: pdjhn

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@6na10cel:

czysta, bezinteresowna miłość od kobiety


Coś takiego nie jest możliwe. I akurat ta czysta i bezinteresowna miłość dotyczy tylko kwadratoszczękich oskarków 195cm co przeczy jej bezinteresowności. Tutaj też jest potrzebna waluta tylko tutaj są nią geny.
  • Odpowiedz
@6na10cel: Szkoda tylko, że gdy przydarza się jakaś choroba czy wypadek to ta "miłość" najczęściej przemija. Co ja piszę. Ona nie wytrzymuje nawet wyjazdu na studia do innego miasta.
  • Odpowiedz
redpillowcy zachowują się w taki sposób, bo próbują zakrzyczeć i zagłuszyć to, że ich panny za kasę, szybkie samochody, wille


@6na10cel: A są w ogóle tacy redpillowcy? Bo ja w sumie nie znam ani jednego takiego przykładu, a przyglądam się temu ZOO już dłuższy czas. Nawet Tate, który miał być sztandarowym przykładem nie miał właściwie żadnego powodzenia z kobietami, a pomniejsi guru jeszcze bardziej udowadniają swoim życiem nieskuteczności tych metod (sponsoring,
  • Odpowiedz