Wpis z mikrobloga

@Niedoszly_Doomer: Tak samo kiedyś miałem jak pisałem rozdział na temat jednego kanału na YT jako media niezależne po czym kiedy pisałem podrozdział wizje na przyszłość to dostali pernametnego bana
  • Odpowiedz
Tak samo kiedyś miałem jak pisałem rozdział na temat jednego kanału na YT jako media niezależne po czym kiedy pisałem podrozdział wizje na przyszłość to dostali pernametnego bana

@Wololol: Na jakim kierunku studiów tworzy się prace naukowe na temat kanałów yt? XD
  • Odpowiedz
  • 7
@Niedoszly_Doomer moja koleżanka kiedyś w pracy mgr prowadziła wywiad z jedną osobą. Cała praca jakby opiewała na podstawie doświadczeń i biografii tej jednej osoby. napisała pierwszy, drugi rozdział. Gdy w trzecim zabrała się w końcu za wywiad z tą osobą to na samym początku badań umarła xD
  • Odpowiedz
Na jakim kierunku studiów tworzy się prace naukowe na temat kanałów yt?

@Nighthuntero: Licencjaty i magistry to nie są żadne prace naukowe.

Kanały na YT są częścią rzeczywistości, więc czemu ktoś miałby tego nie opisywać? Skoro istnieją studia, opisujące boga i inne gusła biorąc je za pewnik, to skąd problem akurat z kanałami YT.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: @ROCCO1 @ab6661
Tak jeszcze medioznawstwo, uważam że żadne studia nie są złe jak masz z góry na nie plan a nie myślisz życzeniowo.
W moim przypadku chodziło o rozumienie przekazu, propagandy itd.
Jak wykorzystać daną informacje.
Nie chce pracować w żadnej redakcji ani korpo przez kilka lat działałem jako freelancer i potem to wszystko rzuciłem gdy zacząłem dobrze zarabiać na giełdzie.
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer: Wszystko dalej sie zgadza :) Chyba ktos nie mysli, ze ruscy przypadkiem zaatakowali tych ludzi wagnera? W tym momencie putin na swoim ogrodku moze przestac atakowac ukraine, przez jakis czas walczyc z pirgozem, oglosic zwycieztwo, a nastepnie udawac na arenie miedzynarodowej, ze nic sie nie stalo :) Wszyscy zadowoleni, a jakis koziol ofiarny w postaci ministra obrony sie znajdzie :) To ta lepsza opcja, gorzej jesli to wszystko nie bylo
  • Odpowiedz