Wpis z mikrobloga

Od miesiąca ciągle próbuje wlecieć ptak do mieszkania, muszę prawie zamykać okno bo się dobija kilka razy na dzień.

Już dwa razy wleciał w zeszłym miesiącu i osrał pół pokoju. Zazwyczaj około 12 lub 22 się dobija i przeciskuje przez szczelinę

Czemu to dziadostwo przylatuje akurat do mnie. Lata jak #!$%@? z dużą prędkością milimetry od szyby.
  • 13
@Barachloop: Nie pozbyłem się ich bo to nie moja bajka, mieszkam na czwartym piętrze a okno nawet sie nie otwiera tylko uchyla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kilku lat nie otwieram okna w sezonie wiosenno-letnim bo oprócz tego syfu latają też jakieś inne gówna, ostatnio szerszeń mi się #!$%@?ł i 10 minut się obijał o okno po czym sam wyleciał, że śniadania nie mogłem zjeść w spokoju.
@mcelo49:

Duszę się przez nie, w dodatku lecą 100km/h w stronę okna i milimetry przed nim zmieniają kierunek, głupie, latające szczury, dzisiaj 5 razy próbował wlecieć przez szczelinę. Przecież jak to walnie w okno z taką prędkością to wleci jak pocisk do mieszkania ze szkłem.

Sąsiedzi też mają uchylone okna, a akurat na moim się uwzięły... .
@Barachloop: Znam ten stres kiedy lecą w moją stronę, ale się już przyzwyczaiłem i nie reaguję ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję że nie skończy się to kiedyś źle. No a wiesz chociaż gdzie mają gniazdo? Może trzeba to zgłosić i je usuną
@Barachloop: Do spółdzielni? Administracji? Nie znam się. U mnie w klatce na wejściu wisi kontakt do administracji, może masz coś podobnego albo po prostu poszukaj w internecie, nawet jeśli będzie to złe miejsce to chociaż cię nakierują może