Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, mam problem i nie wiem do kogo się zwrócić.

Jak się szuka i znajduje dziewczynę w 2023 roku? Pytam serio, to nie jest bait. Lvl 22, praca i studia zaoczne. W pracy nie ma dziewczyn (zgadnijcie jaka branża), na studiach też zero (jest jedna, ale mężatka). Poza studiami chodzę na siłownię, ale nie umiem zagadać do obcych ludzi.

To jest chyba mój główny problem, jestem bardzo nieśmiały. Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale jeszcze nigdy nie podrywałem. Nawet nie wiem jak to się robi. Mój jedyny kontakt z płcią przeciwną to „rozmowa o szkole” z koleżanką w szkole średnie

Znajomi? Mam tylko jednego kolegę, z którym czasami się spotykam. Jednak on mieszka dosyć daleko przez co widujemy się niezbyt często. Inna spraw, że on ma dziewczynę i swoich znajomych u siebie.

Próbowałem Tindera, dwa razy, ale za każdym razem pierwszego dnia dostawałem max 10 like’ów i potem cisza, zero. I tak dwa razy.

Z wyglądu nie jestem co prawda aktorem ani modelem, ale na ulicy widuję brzydszych, którzy idą z dziewczynami za rękę. I dodatkowo chodzę na tą siłownię by jeszcze bardziej poprawić swój wygląd.
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
@mirko_anonim: jak byłem w Twoim wieku to poznawałem dziewczyny na studiach, pracy i imprezach. Tak samo to się robi w 2023, studia zaoczne nie pomagają ale czy nie ma nikogo interesującego w pracy, nie wychodzisz nigdzie z ludźmi po pracy? Itd
ale ja nawiązywałem do twojej teorii o Adonisie, a nie OPa, dlatego:

jak go sparaliżuje nieśmiałość to nie odpisze


@moll: OP nigdzie nie napisał ze boi się pisać cokolwiek, tylko że nie umie podrywać. będąc adonisem nie musiałby tego robić bo laski same by go poprowadziły za rękę.

albo zrobi z siebie błazna


@moll: bez znaczenia. gdyby jako adonis zrobił z siebie głupka to byłby po prostu słodkim głuptasem.

Dlatego
@czescmampytanie: on nie ma kontaktu z płcia przeciwną. Więc pewnie nawet porozmawiać nie potrafi, a gdzie tu dalej podryw. A żeby bycło coś dalej, musi być jakiś początek.
@mirko_anonim: nie zaczepiaj dziewczyn na siłowni, to na pewno. Gwarantuje ci, że większość tego nie chce i sobie narobisz problemów. Ale skoro masz czas na to, to masz na inne zainteresowania i popieram @MajsterOfWihajster , są materiały w temacie którymi się powinieneś zainteresować i po prostu wyedukować, przeczytać kilka książek.
on nie ma kontaktu z płcia przeciwną. Więc pewnie nawet porozmawiać nie potrafi,


@moll:
po pierwsze OP napisał, że umie rozmawiać po koleżeńsku (czyli tak jak ten mityczny normalny facet, a nie perfidny spermiarz).
po drugie, wnioskowanie że ktoś nie będzie umiał rozmawiać, bo nie ma kontaktu z płcią przeciwną to debilizm.

i znowu przypominam że od początku chodziło mi o stereotypowego adonisa, a ty ciągle odnosisz się do OPa?
zresztą
Jak się szuka i znajduje dziewczynę w 2023 roku? @mirko_anonim


Coraz częściej skłaniam się do opinii że najlepiej po znajomych. Takich którzy dobrze znają ciebie i dziewczynę z którą myślą cie spiknąć. Żadnych znajomych z baru, czy kumpli na ryby, to musi być towarzystwo które ma stabilne fajne życie ze swoimi partnerkami.
Jak ich spotkać, poznać? Odważ się jeździć na imprezy na których tacy ludzie bywają. Nawet jeśli będziesz jeździć sam. Moje
Ty się skup na walce z nieśmiałością i rozkręce iem gadki, bo bez tego i z ciałem Adonisa niczego nie ugrasz na dłuższą metę


@moll: ale dlaczego go oklamujesz? Ciało adonisa pomaga, a jak się którejś spodoba z wyglądu(nie tylko cialo), to sama zagada. Ja nigdy nie podrywałem, bo byłem niesmialy i mnie dziewczyny podrywały zawsze. Dlatego twierdzisz, że się nic nie ugra?
@technojezus: nie okłamuję. Może nie każdy patrzy tylko na wygląd, a jak jesteś dupa wołowa, to nie każdy odwali za Ciebie całą robotę ze znajomością. Wiesz, miałam takich kolegów w liceum. No śliczni byli, ale poza tym że śliczni to albo niemoty, albo puste wydmuszki. I co? I na dłuzszą metę byli sami, bo albo nie było komu pociągnąć znajomości, albo wychodził pustak i żadna takiego nie chciała. Za to ci
@moll: znowu się motasz. Nie każdy nieśmiały to towarzyski odludek i w ogóle nic nie potrafi, nie ma znajomych i nie ogarnia społecznie.

Każdy ma jakieś wady. Jeden jest przystojny i nieśmiały, a drugi jest przcietny, ale jest przebojowy i towarzyski. Moje koleżanki się dziwiły, że byłem sam, bo normalnie z nimi rozmawiałem i byłem po prostu normalnym facetem.

Jak nie poznałaś znajomych do końca studiów, to już prawie nikogo nie
@technojezus: ale jej musiało się chcieć. Ilu osobom się chce dobierać do odludka czy innego nieśmiałego? Ile to trwało, zanim ktoś się do Ciebie dobrał?

Dlatego mówię że ładna buzia to nie wszystko i często za mało. W niczym się nie motam.
@moll: Ty tak na poważnie? Bo jest przystojny, ma świetne cialo, jest ogarnięty, ma dobrą pracę, normalną i kochająca rodzinę. Co w tym dziwnego? Skoro faceci podrywają, to i kobiety to robią.

Ile to trwało? Kilka miesięcy i nigdy nie widzialem tak zawziętej dziewczyny. Drugi związek szybciej, ale to znowu byłem podrywany.

Dlatego mówię że ładna buzia to nie wszystko i często za mało. W niczym się nie motam.


To fajnie,