Wpis z mikrobloga

@the_good_guy: Nawet poniżej jest "playable". Ja ostatnio robię sobie taką podróż sentymentalną do czasów gdzie się grało niezależnie od tego jak bardzo komputer nie dawał rady. Ściągnąłem sobie CP2077 zobaczyć z ciekawości jak bardzo nie pójdzie na moim laptopie, a okazało się że na niskich detalach PFS oscylują wokół 30 i nawet się da grać. Nie jest jakoś bardzo komfortowo, ale i gameplay nie jest jakoś bardzo dynamiczny więc daję
  • Odpowiedz
@the_good_guy: Jedynie może w grach gdzie akcja toczy się powoli (np. jakieś turówki itd.) to wtedy tak, ale 30 FPS w 2023 roku to po prostu XD. Tak wiem, że kiedyś to się grało w 15 FPSach i człowiek się cieszył że w ogóle gra, no ale to było kiedyś.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: masz rację, ale 30fps jest grywalne i o to w tym chodzi.

pfff za moich czasów 30 FPS to był luksus! Kiedy wyszedł half-life 2 to na moim kompie miałem po 5 FPS. Musiałem ciągle patrzeć na podłogę, bo kiedy zerknąłem na coś bardziej złożonego to spadało do 1 FPS.


@HabaHabaczynski: GTA3 ogrywałem na moim starym złomku, który oferował jakieś 15 - 25 klatek kiedy patrzyło się
  • Odpowiedz
@the_good_guy: pewnie, że jest playable, tak samo jak jazda samochodem bez klimy, wspomagania, elektryki w środku i nawet radia. Pewnie, że można jeździć, dużo osób tak jeździ, ale po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz