Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
doswiadczył ktoś z was w okresie dojrzewania warunkowej miłości rodzicielskiej, permanentnej krytyce, wybierania miedzy rodzicielami ?

cały nastoletni okres myslalem, ze pochodze z normalnego, przeciętnego polskiego domu. gdy wszedłem w dorosłosc i zmienilem srodowisko, zacząłęm sie porównywac z innymi i widzę w swoim wychowaniu same niedociągnięcia oraz kładziony nacisk na rzeczy zbędne. wymienie na szybko:
1) krzywe zęby i przez to asymetryczna twarz (jak robie selfie to szybko usuwam, bo jeden policzek mam wiekszy od drugiego)
2) haluksy od noszenia obuwia po bracie
3) krzywe palce u rąk chui wie od czego
4) hiperlordoza oraz wystajace łopatki
5) seplenienie czasami przez matke ktora olała wizyty u logopedy
6) krótkie wedzidełko na penisie
7) słaba płytka paznokci - tworzace sie wiecznie zadziory

zeby ogarnąc to wszystko to potrzeba duzo pieniędzy i dużo czasu, a wystarczyło minimum troski przed laty. pozniej jakis wykopep mi pierdzieli, że #przegryw siedzi w głowie i kazdy ma podobny start.. ja na start to jestem 10 lat do tyłu i kilkadziesiąt tysiecy żeby w ogole marzyc o wejściu w związek, bo dochodzi do tego zszargana psychika. mozecie sobie wyobrazić, że matka zamiast ogarnąć sprawy z powyższej listy, albo w ogóle się starać to zmuszała mnie do chodzenia do kościoła, czasami przy użyciu siły fizycznej (CO?! gowniarzu zasrany nie ma ze brzuch boli albo głowa. w tej chwili na nabożeństwo różańcowe, albo majowe, albo jeebany bity tydzien oktawy bożego ciała...). Nie zapomne pewnej sytuacji rozegranej w niedziele, gdy nie dostałem obiadu (w sensie wyciągnęła o jeden talerz za mało do obiadu - nie musze mówic, jak mógł się czuc dojrzewający, 16 letni chłopak...) bo nie chciałem UWAGA! iść na gorzkie żale w wielki post. gorzkie żale to ja teraz mam przez całe życie, mój brat podobnie tylko on miał większe jaja ode mnie i uciekł z domu za granice... ojciec w tym czasie był nieobecny emocjonalnie, czyli w komplecie z narcystyczną, wiecznie wymagającą uwagi matką wypisz wymaluj polski dom...

sorry, że nieskładnie i z błędami, ale miałem silną potrzebę wyrzucenia z siebie tego wszystkiego, może nadejdzie chwilowa ulga...

#przegryw #depresja #psycholog #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
doswiadczył ktoś z was w okresie dojrzewania ...

źródło: 8071cf19bf3eb14b0913c76243b0df8f7c92720c3f8aa3f0684e5f97c5183b0b

Pobierz
  • 7
@mirko_anonim: jak da radę to uciekaj do brata za granicę, albo pójdź w jego ślady. Może poleć tak daleko, żeby długo nie wrócić i żeby mieli zerowy wpływ na twoje życie. Możesz np. zgłosić się o pozwolenie na prace w Kanadzie, nazbierać w międzyczasie na bilet w jedną stronę i ze dwa czynsze. Praca jest z miejsca, potrzebują ludzi. Zaoszczędzić na to co ci najbardziej doskwiera, wrócić. Albo po paru latach
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czego ode mnie oczekujesz opie? Większość wysrywów na przegryw to właśnie zazdrość, szukanie winnych. Tu trąbisz jak to inni mają lepiej, nie mają problemów takich jak ty, a dodatkowo obwiniasz własnych rodziców. Gdybyś był inteligentny zrozumiałbyś że wolna wola nie istnieja więc nie ma winnych, więc jedyne co pozostaje to akceptacja i rozwijanie siebie nie ważne z jakiego poziomu startujesz.

@mirko_anonim: A potem tacy rodzice nie wiedzą dlaczego ich dzieci w dorosłości odwracają się od kościoła i od nich.... Pocieszę Cię, że wszystko co wymieniłeś z biegiem czasu i wkładaniem pieniędzy da się naprawić. (wiem że trochę cope, ale pocieszyć chce tylko)

Co nie zmienia tak czy siak faktu, że czasem miewam myśli:
Dlaczego, aby adoptować psa ze schroniska - musisz spełniać masę wymogów apropo mieszkania itd.
Dlaczego, aby postawić dom