Wpis z mikrobloga

  • 129
Zawsze jak jestem w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet. Nie wiem jak inni, ale mnie to nie śmieszy, a załamuje. Tym bardziej że rzeczy dla kobiet są zawsze z reguły ładniejsze i lepsze jakościowo.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Problem w tym że ciuchy dla facetów są z reguły brzydkie, przynajmniej u nas w Polsce.
W Ameryce masz mnóstwo do wyboru, w różnych kolorach i w różnych stylach. U nas niestety dominuje klasyka. Podobnie w większości Europy niestety.
Zrobiłeś coś w tym kierunku?
  • Odpowiedz
robert5502 Jedyny wybór pozostaje przez Internet, a to jest też zawsze wybór w ciemno. Poza tym, tu też nie powinno o to chodzić.
  • Odpowiedz
jak jestem w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet


@Xing77: I prawidłowo, sam bym tak zrobił jako przesiębiorca. Śmiesznie to wygląda jak wbijasz do zapchanego Rossmana a jesteś jedynym facetem xD
  • Odpowiedz
A dlaczego? Co w tym jest śmiesznego że kobiety mają większy wybór, a faceci chodzą do Rossmanna? To niby gdzie mają chodzić?
Poza tym nasza kultura powinna być dostosowana pod mężczyzn, a nie kobiety.
  • Odpowiedz
Zawsze jak jestem w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet. Nie wiem jak inni, ale mnie to nie śmieszy, a załamuje. Tym bardziej że rzeczy dla kobiet są zawsze z reguły ładniejsze i lepsze jakościowo


@Xing77: lol, kupuje meskie bo damskie to prześwitujące sztuczne ściery w których się pocę jak szczur, a bawełnianej koszulki beż dodatków nawet nie uswiadczysz
  • Odpowiedz
@RaV_Oyabun: no ziom, ja mam 178 wzrostu co jest mediana wzrostu w polsce i blisko sredniej.
I teraz wytlumacz mi dlaczego wiekszosc ubran z dlugim rekawem ma duzo za dlugi rekaw? (mam normalne rece, siegaja ulozone wzdluz tluowia tam gdzie powinny)
Dlaczego, mimo ze jestem suchoklatesem jest za male w klatce?

Bo szyja na chinczyka - tak w
  • Odpowiedz
@Xing77: tak jak ccc się zmieniło na przestrzeni paru lat, z pół na pół zepchnęli męski gdzieś na głęboki środek na parę regałów, a cała powierzchnia sklepu to kobiety + pod ścianą dziecięcy
  • Odpowiedz
Tym bardziej że rzeczy dla kobiet są zawsze z reguły ładniejsze i lepsze jakościowo.

@Xing77: kup sobie damskie spodnie i spróbuj włożyć do nich smartfona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A dlaczego?


@Xing77: Bo stosunek chłopów do bab w sklepach z kosmetykami to z 1:20 mimo dużego wyboru dla obu grup. Mężczyźni nie są targetem takich sklepów i z punktu widzenia przedsiębiorcy nie miałoby to sensu. Ja się dziwie że do tej pory nie przerobili Rossmana na 90% dla kobiet, albo że nie zrobili dedykowanych sklepów
  • Odpowiedz
w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet.


@Xing77: No a jak ma być? Który "prawdziwy facet" wbija do rossmana kupic odzywke do wlosow czy krem? Albo do centrum handlowego po wiecej niz jedne spodnie/koszulke, gdzie przymierzy pewnie z jedna-dwie rzeczy? Nie ma popytu to nie ma podazy.
  • Odpowiedz
rzeczy dla kobiet są zawsze z reguły ładniejsze

Problem w tym że ciuchy dla facetów są z reguły brzydkie, przynajmniej u nas w Polsce.


@Xing77: Co, wg moich doświadczeń jest zupełnie odwrotnie xD Chodzę po sklepach na męskie i damskie działy i słyszę też od kobiet narzekanie, z którym się zgadzam, że męskie ubrania są ciekawsze, z ciekawszymi wzorami, a damskie to same mdłe i nijakie. Różowe paski co chwile
  • Odpowiedz
Zawsze jak jestem w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet.


@Xing77:
Ale wiesz, że są sklepy tylko z ubraniami dla mężczyzn?
  • Odpowiedz
@Xing77

Zawsze jak jestem w sklepie z ciuchami czy kosmetykami to widzę że 3/4 powierzchni to rzeczy dla kobiet. Nie wiem jak inni, ale mnie to nie śmieszy, a załamuje. Tym bardziej że rzeczy dla kobiet są zawsze z reguły ładniejsze i lepsze jakościowo.


moja różowa twierdzi inaczej. zawsze marudzi że na babskim jest 3x więcej rzeczy ale są gorszej jakości i takie byle jakie.
na męskim jest mało ale konkretnie.
  • Odpowiedz