Wpis z mikrobloga

Więc zastanawiam się czy warto wydawać tak wiele

@jackieboy: Tego nikt Ci nie powie. Ja bez żalu zmieniłem fenixa 6 Sapphire na Instincta 2 Solar. Czyli na zegarek jakieś 4x tańszy (w momencie zakupu). I poszło tylko o dłuższy czas pracy na baterii. Sam musisz zastanowić się czego potrzebujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShortyLookMean: szkoda - bo liczyłem, że ktoś jednak odpowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam miałem do tej pory F3 w wersji Sapphire i widziałem kilka innych z normalnym szkłem. Jednak dużo częściej się nim uderza o różne rzeczy i na szafirowym szkle tych rys jest znacznie mniej
  • Odpowiedz
@jackieboy: Ja wziąłem Epixa ze względu na wyświetlacz. W salonach widać wszystko świetnie. IMO lepiej od Fenixa. Za to Fenix dłużej trzyma na baterii. Solar w naszej szerokości geograficznej nic nie daje.
Nie kupuj w Polsce. Ja wziałem na olfert-co.de
To niemiecki jubiler z długoletnim biznesem.
płacąc przelewem i z kodem AKT1DESCR0 oszczędzisz 12% od ceny na stronie.
Temat mam z Peppera. Sporo osób skorzystało. Sklep legitny.
A i jak masz
  • Odpowiedz
  • 0
@kasin hej. Pro niestety wylatuje poza budzet. Wiesz dopytuje o te roznice miedzy F7 a F7 sapphire bo kwotowo to przepasc. Jakbys porownywal iphone 14 i 13. Gdzie akurat tu (garmin) nie ma tak duzej zmiany w technologii
  • Odpowiedz
@tyu38: Dcrainmaker napisał w teście, że ma ten sam hardware widoczny, co w Venu 2 Plus który w USA ma tę funkcję już działającą.
"Now many will ask about ECG. This new sensor and the Epix Pro/Fenix 7 Pro units do have the right internal hardware components for ECG. Specifically, it includes an isolation ring you can see around the sensor and metal contact against the skin near the sensor, as
  • Odpowiedz
@jackieboy: Jeśli nie uderzasz zegarkiem o framugi, itp., możesz spokojnie brać wersję zwykłą F7 lub nawet FR255. Możesz też na tej zwykłej wersji nakleić na wszelki wypadek szkiełko z aliexpress, bo i tak zamówisz tam pewnie dodatkowe paski za 20 zł, które są porównywalne w wygodzie do tych oryginalnych, nylonowych z serii MarQ za 700 zl :)
  • Odpowiedz
@jackieboy: Z widocznością pod słońce to #!$%@?, a z baterią to nie wiem jak w epix2, ale mam 965 i 2 tygodnie wytrzyma z 10 aktywnościami z GPS, bez muzyki i bajerów
  • Odpowiedz
@jackieboy: mam, polecam. F7SS to dobry wybór, bo dostajesz multiband GPS, a różnica jest tutaj więcej niż zauważalna w stosunku do standardowego. Szczególnie jeśli biegasz bo mieście i gęstych lasach, włączenie satIQ eliminuje wszystkie skoki w bok na śladzie.
Wziąłem biały, bo 300zł tańszy, ale to dość kontrowersyjny wybór i nie namawiam (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@jackieboy: do sapphire zawsze warto dopłacić, właśnie wczoraj sprzedałem swój ponad trzyletni F6 Sapphire i o ile na bezelu były drobne ryski mimo powłoki DLC, to szkło było jak nowe. A nie raz kopałem nim dziury w szlaku po glebie na rowerze czy tyralem po kamieniach albo skałach przy wspinaczce. Solar to też fajny bajer, potrafi zauważalnie wydłużyć czas pracy na baterii.

Solar w naszej szerokości geograficznej nic nie daje.


@
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar: dzięki za opinie. Mam zagwozdkę bo widziałem pare Garminów z normalnym szkłem i było dosyć mocno porysowane, gdzie mój F3 Szafir bez małej ryski
  • Odpowiedz