Wpis z mikrobloga

obecna lewica to zdrajcy klasy robotniczej


@Nieznajomy_U_Bram: obecna lewica jawnie gardzi robotnikami. Uważa ich za głupich, zacofanych, nie pojmujących "postępowych idei", zwolenników "patriarchatu", homofobów itd. Jest tak jak mówisz - to zdrajcy. Ich bazą społeczną są korpojulki z szeroko pojętej klasy średniej, ogłupiali sojarze, 0skarki bawiące się w "działactwo", wszelkie odmiany LGBTQ, ekoświry, itp. Właśnie ze względu na zdradę ze strony "lewicy", większość robotników (szczególnie starszych) głosuje na PiS, a wielu
@Nieznajomy_U_Bram: Ciężka sytacja w Polsce.

Z jednej strony libilzm czyli wycieranie sobie mordy wolnorynkowymi hasłami tylko w celu zachowania status quo - ja mam ale nie chce mi się już szarpać, więc żeby nie tracić kapitału i wpływów ty nie możesz mieć więcej.

Z drugiej kawiorowa lewica ludzi znudzonych i zdegenerowanych dobrobytem (w większości latorośle libków) z hasłem nam się w ogóle nie chce ale dajcie bo to przemoc ekonomiczna xD
obecna lewica to zdrajcy klasy robotniczej

@Nieznajomy_U_Bram: Kolejny raz zmienił się etap, a wraz z nim mądrości etapu. Lewica po prostu ma proletariat zastępczy, teraz walka klasowa toczy się na polu kultury a nie stosunków własnościowych. One same się zmienią, jak wychowa się człowieka sowieckiego przy pomocy nauczania systemowego i przemysłu rozrywkowego.