Wpis z mikrobloga

Żeby było śmieszniej to na strajku kobiet było więcej facetów


@Tran_Soptor: bo uszkodzony płód to też problem mężczyzny, a obowiązkowa służba wojskowa mężczyzn problemem kobiety nie jest prawie wcale
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz:

Prędzej dokonam w pojedynkę aneksji Ugandy niż będę bronił naszych witaminek


Jakoś nikogo to nie obchodzi i nie rusza.
Trzeba by zorganizować protest na prawdziwą skalę w całym kraju, lecz przede wszystkim trzeba uświadomić mężczyzn w
  • Odpowiedz
@Xing77: w ogóle na temat mi nie odpisałeś. Ja wysnułem tezę, że mężczyźni byli na "marszach kobiet" bo jako potencjalnemu ojcowi facetowi zależy na tym, żeby kobita nie rodziła (mu) zdeformowanego płodu, bo to będzie też jego problem - będzie musiał to wszystko utrzymywać. Dlatego sprawa zakazu aborcji to nie tylko sprawa kobiet mimo, że przez niektórych jest tak lansowana. Ba, powiem więcej - może się okazać że to bardziej
  • Odpowiedz
Kwestia aborcji dotyka głównie kobiet. One same nie chciały by mężczyźni się angażowali w strajki, a mężczyźni to robią tylko dlatego bo są im zbyt uległe i nie widzą problemu w tym że te same kobiety razem z państwem się na nich wyżywają. Nie spodziewaj się wsparcia kobiet jeśli będą protesty w sprawie mężczyzn. A być muszą, to oczywiste.

Co do służby wojskowej już tak nie jest - z jakiej paki kobiety mają robić coś, co potencjalnie będzie na ich niekorzyść? Czemu miałyby prostestować?


Bo tak samo tyczy się ich problem i jako partnerki powinny wspierać swoich mężów i synów, a nie jeszcze im wmawiać że wszystko jest piekłem kobiet.
Poza tym, dlaczego faceci mieliby to robić skoro też nie jest to na ich korzyść? Przypominam że co roku mogą ciągnąc facetów na 90-dniowe ćwiczenia, a to przecież jest problem dla obu stron. Nie dość że niszczy to związki, to jeszcze źle wpłynie na gospodarkę, a przede wszystkim na psychikę mężczyzn.
  • Odpowiedz
to pokazuje, jakimi cuckami są polscy mężczyzni.


@Prawilny_Czykierek: Tak, tak. Akurat w marszach dotyczących przywrócenia kompromisu aborcyjnego każdy facet, który chciałby kiedyś założyć rodzinę, powinien uczestniczyć ze stricte egoistycznych pobudek. Od kiedy egoizm = wchodzenie p0lkom w okrężnicę? Najwyraźniej fakt, że można coś ugrać dla siebie, a jedynie przy okazji dla innych, wykracza poza rozumek standardowego, wykopowego przegrywa. Dlatego jest on i będzie przegrywem.
  • Odpowiedz
@Zarrakash jedyne co potrafisz z siebie wydusić to słowo przegryw? Biedny intelektualnie jesteś.
Mężczyźni walcząc o swoje prawa powinni walczyć o aborcję finansową (jeśli kobiety miałyby możliwość usuwania ciąż), a także o to, kiedy kobieta chce usunąć ciąże, nie mogłaby tego zrobić kiedy on się na to nie zgadza, ponieważ jest to także jego dziecko. Po narodzinach dziecko zostaje z ojcem a matkę czekałby ostracyzm (mam taką nadzieję).
  • Odpowiedz
jedyne co potrafisz z siebie wydusić to słowo przegryw? Biedny intelektualnie jesteś.

@Prawilny_Czykierek: Fajna obrona z ust kogoś, kto jedyne co z siebie wydusił to słowo cuck. Wyżyna intelektualna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marsze zaczęły się w obronie tzw. "kompromisu aborcyjnego", którego założenia były takie, że terminować można jedynie ciążę zagrożoną, ciążę z poważnymi wadami, bądź ciążę z gwałtu. Taka możliwość leżała zarówno w interesie faceta
  • Odpowiedz
No to będziesz jeszcze bardziej, jak nic się nie zmieni na lepsze w stosunku dla mężczyzn.


@Xing77: widać sarkazmu nie załapałeś, nie miałem czasu, aby wspierać Michalik dzbanie....
  • Odpowiedz
@Zarrakash ja się odniosłem do ogółu z inwektywą, Ty personalnie mi #!$%@?łeś:)
Z resztą się zgadzamy takim razie, zdecydowanie przy aborcji na życzenie, mężczyźni też powinni mieć swoje prawa, czy w jedną czy w drugą stronę.
Jeszcze można by prowadzić długie rozmowy jeśli chodzi o ciąże z gwałtów, ale to już głęboka moralność, filozofia, psychiatria i przede wszystkim dobro matki.
  • Odpowiedz
@Prawilny_Czykierek: Też odnosiłem się do ogółu. Miałem na myśli każdego jednego wykopowego przegrywa, rzucającego bezrefleksyjnie cuckami, a takich nie brakuje na tym portalu. Podobnie z resztą jak i tych bezpodstawnie wyzywających od inceli. Przepraszam jeśli odebrałeś to personalnie, bo jak widać - można z Tobą normalnie pogadać :)

Szkoda tylko, że świadomość społeczna dotycząca aborcji prawnej jest u nas taka znikoma. Masa ludzi uważa, że jest to typowy wymysł "prawaków"
  • Odpowiedz