Wpis z mikrobloga

Jak to jest? Kiedyś w wieku gimnazjalnym 2013-2015 byłem dla dziewczyn dość atrakcyjny i miałem naprawdę fajne partnerki jak na tamten czas. Ogólnie jestem już w związku ponad 4 lata, ale wiem jak w latach 2016-2018 było mi ciężko kogoś znaleźć. Patrząc na poprzednie doświadczenia z dziewczynami myślałem ze jestem coś wart, ale serio po którymś odrzuceniu z rzędu momentami robiło mi się aż przykro czy ja serio wyglądam tak zle XD. Nie wiedziałem czym to jest spowodowane i odkryłem tag #blackpill. Dzięki temu pogodziłem się z tym, ze nie każdy będzie mieć szanse na miłość w zyciu ze względu na swoją aparycje. Pytanie brzmi czy na przestrzeni lat po prostu dziewczyny zrobiły się bardziej wybredne czy to ja zdziadziałem? Dodam ze mam ponad 180 wzrostu, wiec wiem ze chodziło zawsze o mordę. Wiadomo przeklęty tiktok, instagram, tinder zrobiły swoją robotę ale żeby aż tak? Zapraszam do dyskusji. #blackpill #tinder #zwiazki
  • 15
@adixon777: Jak zastanawiasz się czy może wrócić na rynek, to zupełnie szczerze powiem, że ci się to nie opłaca. Mieszkam niedaleko szkoły średniej i widuję masę oskariuszy 190cm z całkiem dobrymi mordami, więc dla młodej laski jesteś odpadem. Twoje rówieśniczki szukają zaś kogoś kto ma dobrą mordę+wzrost+dynamikę+kasę.
@Kruweczka dokładnie jest tak jak mowisz. co jakiś czas rozmawiam z dziewczyna na ten temat to mówi ze jestem #!$%@? ale w sumie co ona jako dziewczyna może wiedzieć skoro od zawsze ma z górki