Wpis z mikrobloga

Tolerancja LGBT w praktyce. Gdy jesteś z nimi to poklepują cię po plecach (pamiętacie jak neuropa zwoływała się do wykopywania artykułów z jego bloga?)
Ale jak napiszesz coś co jest sprzeczne z ich "widzimisie", to próbują cię zaszczuć i grożą ci oblaniem ryja jakąś substancją,

#bekazlewactwa #lgbt
dom_perignon - Tolerancja LGBT w praktyce. Gdy jesteś z nimi to poklepują cię po plec...

źródło: trans

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
co wskazuje na to, że wstawione stanowisko PAN odnosi się do Sakowskiego?

@NieBendePrasowac: Nie ma bezpośrednio wspomnianego Sakowskiego, ale jasne jest, że chodzi o niego, bo sam Sakowski zareagował pieczeniem dupy. No i kto poza nim tak aktywnie ostatnio zamieszcza w internecie masę bzdur na temat osób trans? Jest bardzo dobry artykuł na temat całej sytuacji, opisuje wszystko od A do Z

https://magazynkontakt.pl/to-tylko-teoria-spiskowa/

Mój ulubiony fragment, który pokazuje jakim niedorzecznym klaunem
  • Odpowiedz
Mój ulubiony fragment

@ziumbalapl: to jest akurat raczej dowód na lenistwo autorów tej krytyki, którzy zamiast zajrzeć do pracy zasugerowali się, że cytowanie jest opatrzone komentarzem o silniejszym potwierdzeniu obserwacji u zwierząt — Understanding the Role of Puberty in Structural and Functional Development of the Adolescent Brain Goddings i in., o którym jest tu mowa, poświęca badaniom na ludziach ponad połowę objętości pracy. Prawdą jest, że wnioski są nieostateczne, ale Sakowski
  • Odpowiedz
@Crocetto: To weź pod uwagę jeszcze mnóstwo innych przykładów - koniec końców jasne jest, że Sakowski wrzuca antynaukowe gówno, czy kompletnie kłamie jeśli chodzi o przykłady krajów, które "rezygnują" z tranzycji medycznej (zazwyczaj zwyczajnie wymagają dokładniejszej diagnozy lekarskiej, ale kto by tam sprawdzał źródło).

wnioski są nieostateczne

No popatrz, cholera! Wnioski niedostateczne, a Sakowski wydaje osąd? Coś mi tu zgrzyta w zestawieniu z jego innym stanowiskiem:
ziumbalapl - @Crocetto: To weź pod uwagę jeszcze mnóstwo innych przykładów - koniec k...

źródło: comment_1669997889wbDia42CnvcaQPJVG9W4ks

Pobierz
  • Odpowiedz
Wnioski niedostateczne, a Sakowski wydaje osąd?

@ziumbalapl: Tak, jak zacytowałem Sakowski wyraźnie napisał‚ że to akurat, co jest przywołane w cytacie, który wkleiłeś nie jest jeszcze ostatecznie potwierdzone; stąd Jeziorko i Kiełbiński manipulują zestawiając to z rzekomym przeskakiwaniem wprost do ogłaszania poważnych wniosków klinicznych. Nie jest też źródłowy tekst przeglądem wyłącznie — ani nawet głównie — badań na zwierzętach; to jest albo efekt braku zajrzenia do źródła, albo celowe
  • Odpowiedz
Nie całkiem w sumie też rozumiem czemu uważasz‚ ze ta wypowiedź z fejsika jest jakkolwiek relewantna, większość tego, co podkreśliłeś to jest opinia etyczna a nie wypowiadanie się o pewności jakichkolwiek badań

@Crocetto: Czyli na podstawie tego, że coś mu się zdaje nieetyczne chce sugerować otoczeniu, że powinno się zakazywać tranzycji medycznej? Brzmi jak obłęd, jeżeli się ten bełkot zestawi z dowodami naukowymi, które wyraznie wskazuja na to, że tranzycja (jakakolwiek)
  • Odpowiedz
Czyli na podstawie tego, że coś mu się zdaje nieetyczne chce sugerować otoczeniu

@ziumbalapl: Tak, wszystkie regulacje są częściowo motywowane argumentami etycznymi, witamy w prawdziwym świecie.

Dziwnym trafem nie piszesz niczego o innych zarzutach z artykulu.

@ziumbalapl: nic dobrego nie przychodzi ze skakania po tematach — jak to próbujesz robić — a zarzuty, które przywołujesz są po prostu nonsensowne i wygląda jakbyś je na bieżąco sb wyszukiwał. Tyle z mojej
  • Odpowiedz
Tak, wszystkie regulacje są częściowo motywowane argumentami etycznymi, witamy w prawdziwym świecie.

@Crocetto: Pomoc ludziom jest, zdaje sie, etyczna.

zarzuty, które przywołujesz są po prostu nonsensowne i wygląda jakbyś je na bieżąco sb wyszukiwał

Zarzuty są przedstawione w artykule, zamieściłem go żeby pokazać przekrój działań Sakowskiego, to Ty się doczepiłeś jednego, zamiast pisać o wszystkim, albo nie komentować w ogóle. Idź tracić czas kogoś innego. Tematem jest cały czas motyw tranzycji,
  • Odpowiedz