Wpis z mikrobloga

Pracujesz gdzieś za granicą, przez agencję. Czy to #holandia, czy też #niemcy itd. Którą opcję wybierasz?

1. Masz całkiem spoko firmę i luźną, prostą pracę, w której stawka nie jest zła no i da się zarobić, za to masz średnią lokacje, pokój i raczej średnich ludzi, z którymi wolisz się mijać i jak najkrócej przebywać w częściach wspólnych, spędzać większość czasu w pokoju, gdy tylko jesteś w domu. Więc jesteś dosc samotny, chyba że bardziej zakumplujesz się z kimś z pracy

2. Masz ok pracę, może z trochę mniejszą stawką i wynagrodzeniem, ale ze znacznie lepszymi warunkami mieszkaniowymi, jakie zdarzają się bardzo rzadko. Do tego masz w porządku ludzi w miejscu, w którym mieszkasz, z którymi nieźle się dogadujesz i dobrze wam się spędza czas wspólnie
#pytanie #ankieta #rozkminy #praca #pracbaza #pracazagranica

Która opcja wydaje się dla ciebie korzystniejsza?

  • 1 9.2% (11)
  • 2 90.8% (108)

Oddanych głosów: 119

  • 9
@pluktrux: wiadomo, ale z drugiej strony jeśli odetniesz się od niej i będziesz się starał unikać części wspólnych, siedzieć w pokoju czy też być poza domem to patologia czy ogólnie nieciekawe towarzystwo nie będzie cię dotyczyć
@viciu03 Żeby trafić na jakąś hardcorową patolę to trzeba mieć albo słabą agencję albo pecha. Ja kilka razy jeździłem i było OK, ale ja i tak nie socjalizuje się z mieszkańcami, traktuję ich jak przechodniów, robię swoję i tyle. Nie szukaj tam znajomości, bo to bez sensu i tylko może zaszkodzić
1 opcja da ci więcej możliwości. Lepsza stawka to i lepsze możliwości wynajęcia czegoś potem. Nie dla ludzi tam jedziesz ? Więc przeboleć swoje za lepsze siano I iść na swoje